Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Czy to Twoja firma?

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej opinie i informacje

Bielsko-Biała

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej to renomowana placówka medyczna z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, która od początku swojego istnienia skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości opieki zdrowotnej dla dzieci. Nasza historia sięga roku 1959, kiedy to na bazie obiektów byłych koszar wojskowych powstał szpital, który dziś dysponuje 130 łóżkami i jest uznany za jedną z wiodących placówek w kraju w zakresie leczenia rozszczepu wargi i podniebienia. Oferujemy kompleksową obsługę medyczną, w tym dostęp do poradni specjalistycznych dziecięcych oraz nowoczesnych pracowni diagnostycznych wyposażonych w tomograf komputerowy, RTG, USG, EKG oraz echokardiografię. Nasza placówka jest znana z innowacyjnego podejścia do leczenia patologii rozszczepu wargi i podniebienia, co podkreśla naszą rolę w świadczeniu specjalistycznych usług medycznych. Zaangażowanie naszych lekarzy wykracza poza granice kraju, co widać w ich uczestnictwie w działaniach charytatywnych na świecie, gdzie przyczyniają się do poprawy jakości życia dzieci cierpiących na rozszczep wargi i podniebienia. Dzięki temu mamy wpływ na poprawę standardów leczenia w biedniejszych rejonach świata. Z dumą podkreślamy, że Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej jest miejscem, gdzie każdy młody pacjent otrzymuje opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, a nasze oddziały specjalistyczne gwarantują wsparcie na najwyższym poziomie. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z bogatej oferty medycznej, ale również z głębokiego zaangażowania w zdrowie i dobro dzieci, które są w centrum naszej codziennej pracy.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

Brak oceny

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Psycholog

Nie było kontaktu.

Dodano: 2 miesiące temu

Opinie pracowników o firmie Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej (5)

3.5

Na podstawie 259 ocen z Google.

Dorix Trzydzieści

Dorix Trzydzieści

Do szpitala przywiozła nas karetka. Dziecko zostało bardzo dokładnie zbadane i skierowane na oddział. Panie doktor bardzo miłe i profesjonalnie tak samo pielęgniarki. I tu wielkie podziękowania dla nich za opiekę. Zawsze były gdy coś niedobrego się działo. Nawet opiekunowie mogli liczyć na pomoc w razie choroby. Ja dostałam leki profilaktycznie żeby nie zachorować na grypę bo to wykryto między innymi u mojego dziecka. Pani ordynator codziennie na obchodzie była. Diagnozy i badania lekarzy stażystów sprawdzane przez bardziej doświadczonych lekarzy. Badania wykonywane co drugi dzień żeby monitorować stan dziecka. Nie oszczędzano też na konsultacjach ze specjalistami. Wypisano nas w momencie gdy dziecko było już praktycznie zdrowe, choć jeszcze tydzień musi być w domu. Człowiek czuł się tu jak w prywatnej klinice. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za opiekę, bo lepiej trafić nie mogliśmy 🙂

Dodano: 2 miesiące temu

Przemysław Korusiewicz

Przemysław Korusiewicz

Nieprawdopodobne: kilka godzin bezsensownego bezproduktywnego czekania z dzieckiem w poczekalni. Nic się nie zmieniło tam od lat. Pomimo iż personel miły (poza szatniarzem) to takie traktowanie dzieci i ich rodziców niedopuszczalne. Zmiana lekarza - (dyżuru trwała ponad godzinę) pomimo iż trzy osoby w kolejce to ponad dwie godziny oczekiwania, szatniarz wspomniał że normalnie to 5 godzin mamy czekać. Po prześwietleniu w nowej kolejce nowy czas oczekiwania... Szkoda że nie można ZUS plus obecne 9% przelewać prywatnie.. może by inaczej traktowali osoby pracujące.

Dodano: 2 miesiące temu

Danuta Nieciąg Mama Bezpieczna Finansowo

Danuta Nieciąg Mama Bezpieczna Finansowo

To mój pierwszy pobyt z dzieckiem w szpitalu (poza porodami). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo zdecydowana większość Pielęgniarek to chodzące Anioły, pełne ciepła, delikatności i wsparcia dla dzieci. Ogromne serce dla Pani Marii, która cierpliwie zmieniała "motylki". Lekarki, które opiekowały się moim dzieckiem bardzo profesjonalnie wykonywały swoją pracę z dużym szacunkiem dla małych pacjentów i cierpliwością wobec pytań rodzica. I choć zgłosiłam się z dzieckiem z innego powodu, to doświadczenie Lekarza zwróciło Jego uwagę w innym kierunku. Jestem bardzo wdzięczna za czujność, opiekę i profesjonalizm całego Personelu.

Dodano: 2 miesiące temu

Ka O

Ka O

Pierwszy nasz pobyt w szpitalu. Trafiliśmy z dusznością syna. W szybkim tempie otrzymaliśmy pomoc na Izbie Przyjęć, po czym umieszczono nas na Oddziale Pediatrycznym. Tutaj rewelacyjny Pan pielęgniarz opowiadając w bajkowy sposób założył synowi wenflon-motylka. Obyło się nawet bez grymasu na buzi. Panie pielęgniarki i lekarki to kobiety cudowne, cierpliwe, miłe i empatyczne. Spędziliśmy 4 dni na Oddziale, byliśmy wzorowo zaopiekowani i nie pozostawieni sami sobie. Jedzenie może nie na gwiazdkę Michelin, ale spore porcje. Mój syn nie wybrzydzał i przybrał prawie dwa kilogramy. Bardzo dziękujemy całemu personelowi za opiekę, pomoc synowi, dobre słowo i uśmiech. Pozdrawiamy mama z Karolem:)

Dodano: 4 miesiące temu

Anna Cader

Anna Cader

Pod względem opieki 5+ pielęgniarki są na każde zawołanie jak tylko coś się dzieje albo trzeba pomóc ! Pani salowa kobieta anioł z uśmiechem sprząta najgorsze brudy po wszystkich dzieciach i jeszcze zagaduje dzieci. Dziecko konkretnie przebadane. Kolejnego dnia już miała zlecone usg brzucha i klatki piersiowej oraz badanie przez laryngologa.

Dodano: 3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej w opinii klientów i współpracowników

Pacjenci Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej wyrażają ogromną wdzięczność i szacunek dla personelu medycznego. Szczególnie podkreślają niezwykłe podejście pielęgniarek oraz lekarzy, którzy troską i profesjonalizmem otaczają małych pacjentów. Opieka medyczna oceniana jest bardzo wysoko, a przyjazne, cierpliwe i empatyczne zachowanie personelu stanowi wzór do naśladowania. Wskazówka dla potencjalnych kandydatów do pracy: Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej to miejsce, gdzie miła atmosfera i zespół ludzi o wielkich sercach sprawiają, że ciężka praca przynosi satysfakcję i poczucie rzeczywistego wpływu na dobro pacjentów. Porcje posiłków, mimo że nie oceniane jako wykwintne, są wystarczające i zadowalające. Obszar do poprawy może obejmować jakość serwowanych posiłków, jednakże to właśnie ludzie i ich profesjonalizm są najbardziej doceniani. Kandydaci do pracy w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej mają przed sobą szansę dołączenia do zespołu, który jest uważany za anioły i prawdziwych bohaterów codzienności.

Opinie Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w internecie, Szpital Pediatryczny jest miejscem, które może oferować pracownikom wiele możliwości rozwoju zawodowego. Opinie wskazują na kilka kluczowych zalet pracy w tej instytucji zdrowia, przy czym poszczególne aspekty mogą wymagać udoskonalenia, tak aby zapewnić jak najlepsze środowisko dla zarówno pacjentów, jak i kadry.

Pozytywne aspekty
  • Możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników medycznych.
  • Ogłaszane oferty pracy mogą wskazywać na dynamiczny rozwój placówki i zapotrzebowanie na nowych specjalistów.
  • Stała rekrutacja może świadczyć o poszukiwaniu talentów i chęci wzmocnienia zespołu.
Szpital Pediatryczny - podsumowanie opinii

Analiza internetowych opinii pokazuje, że Szpital Pediatryczny posiada potencjał, który może być lepiej wykorzystany poprzez wprowadzenie zmian w obszarze relacji z pacjentami oraz poprawy wewnętrznej komunikacji. Choć brak jest wypowiedzi bezpośrednio dotyczących warunków pracy i środowiska wewnętrznego, sugestie pacjentów i ich rodzin mogą być cenne w procesie ciągłego doskonalenia usług medycznych. Szpital jako placówka ochrony zdrowia ma szansę na budowanie pozytywnego wizerunku, o ile będzie słuchał i adekwatnie reagował na potrzeby swoich pacjentów oraz zatrudnionego personelu.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 19.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Pełna nazwa
SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ
Adres rejestrowy
Sobieskiego 83 43-300 Bielsko-Biała
NIP
5471839851
REGON
072147187
KRS
0000102366
Forma prawna
samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Bielsku-Białej