Czy to Twoja firma?

BERATEN T.M. praca

Dąbrowa Górnicza

Witaj! Nazywamy się BERATEN T.M. i jesteśmy dumną częścią sektora konsultacji personalnych oraz pracy tymczasowej, z głębokimi korzeniami w Dąbrowie Górniczej. Nasza historia sięga 2003 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by dostarczać usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowników, a nasza ekspertyza szczególnie widoczna jest w branży spożywczo-nabiałowej. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiednich osób na właściwe stanowiska, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni z posiadanych uprawnień do prowadzenia agencji zatrudnienia, co potwierdza naszą wiarygodność i profesjonalizm. Dodatkowo, nasza licencja na przewóz taksówką pozwala nam na oferowanie kompleksowych rozwiązań logistycznych, co jest nieocenioną wartością w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.

W BERATEN T.M. stawiamy na ludzi. To oni są sercem każdej organizacji, a ich dobrostan i rozwój są dla nas priorytetem. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy z pasją, by wspierać naszych klientów i pracowników w osiąganiu wspólnych celów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych pracowników i Twojej firmy.

BERATEN T.M. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy BERATEN T.M.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BERATEN T.M.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BERATEN T.M.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
BERATEN T.M.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Częstochowa
  5. Nowa Sól
  6. Rybnik
  7. Mysłowice
  8. Katowice
  9. Kielce
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BERATEN T.M. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Opis Dystrybutor artykułów nabiałowych (Łódź ul Puszkina ) Poszukuje Panów na stanowisko Magazyniera

      Zakres obowiązków

      Opis Stanowiska :

      -Kompletacja produktów spożywczych na paletach.

      -Magazyn spożywczy chłodniczy.

      -Temperatura około 5 stopni.

      -Przygotowywanie towaru do wysyłki.

      -Zbieranie zamówień zgodnie ze specyfikacją.

      Wymagania

      Oczekiwania :

      - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      - Doświadczenie przy pracy ze skanerem.

      - Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.

      - Dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym III zmianowym.

      Oferujemy

      - Atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 netto do 2800 netto .

      - Pracę w renomowanej firmie.

      - Pracę na pełen etat.

      - Pracę w systemie III zmianowym.

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej