Czy to Twoja firma?

LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL praca

Szczecin

Od ponad dwóch dekad LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL ubiera swoich klientów w wysokiej jakości odzież, tworząc ubrania, które łączą w sobie rzemiosło, pasję i tradycję. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Szczecinie, gdzie z dnia na dzień, od 2001 roku, tworzymy historię mody, odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników stylu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów, od pozostałej odzieży wierzchniej, przez wyroby skórzane i bieliznę, aż po wykończenia wyrobów włókienniczych. Nie ograniczamy się jedynie do produkcji – nasza działalność obejmuje również sprzedaż hurtową i detaliczną, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się naszymi produktami bezpośrednio. Z pasją podchodzimy również do wyzwań, jakie stawia przed nami rynek – od naprawy obuwia i wyrobów skórzanych po sprzedaż drewna i materiałów budowlanych. Tak szeroki zakres działalności pozwala nam na elastyczne reagowanie na zmieniające się trendy i oczekiwania naszych klientów.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeregiem certyfikatów, nasza pozycja na rynku jest stabilna i opiera się na solidnych fundamentach rzetelnej pracy i zaangażowania. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i każdego dnia staramy się być lepsi, dostarczając produkty, które nie tylko są piękne, ale i trwałe.

W LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL wierzymy, że moda to coś więcej niż ubrania – to sposób na wyrażenie siebie i swojej indywidualności. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem tworzymy styl, który przetrwa próbę czasu.

LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL

Mapa LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL

Siedziba główna

LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca LUX-KLEIDUNG HELENA WRÓBEL - oferty archiwalne

  • Krawiec/ krawcowa

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SZYCIE ODZIEŻY

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA ODZIEŻY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie