Czy to Twoja firma?

KADA-BIS sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Od ponad dwóch dekad, KADA-BIS to synonim solidności i profesjonalizmu w branży budowlanej. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku, kiedy to postanowiliśmy przekształcić pasję do tworzenia trwałej infrastruktury w biznes, który dziś jest dumą Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Specjalizujemy się w budowie zewnętrznych instalacji sieci wodno-kanalizacyjnych, które są kręgosłupem każdej funkcjonalnej przestrzeni miejskiej. Nasze usługi nie ograniczają się jednak do tego – z równą pasją zajmujemy się robotami ziemnymi, drogowymi, wyburzeniowymi oraz oferujemy wszechstronne usługi koparką. Jesteśmy dumni, że nasze projekty przyczyniają się do rozwoju regionu, zapewniając jego mieszkańcom niezbędną infrastrukturę.

Rozumiemy, że każde przedsięwzięcie budowlane to inwestycja w przyszłość, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie – niezależnie od tego, czy jest to małe przedsiębiorstwo, czy duży koncern, czy też klient indywidualny. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt to gwarancja, że realizacja będzie przebiegać sprawnie, efektywnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

Mimo że nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach bezpieczeństwa i jakości, to nasza reputacja i lata doświadczenia świadczą o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Wierzymy, że nasza praca mówi sama za siebie, a zadowolenie klientów jest najlepszym świadectwem naszej jakości.

Nasze korzenie są głęboko osadzone w lokalnej społeczności, ale nasze ambicje sięgają daleko poza nią. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności w branży. Z kapitałem zakładowym 100 000,00 zł, stawiamy na stabilny rozwój i długoterminowe relacje z naszymi partnerami.

W KADA-BIS wierzymy, że każdy projekt to nowa historia do napisania, a my jesteśmy gotowi, aby być jej częścią. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy zbudować coś trwałego – dla nas, dla Was i dla przyszłych pokoleń.

KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KADA-BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter sieci wod-kan (nr 1650)

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace budowlane sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: sieci wodno-kanalizacyjne
      • Inne wymagania: wymagany 1 rok doswiadczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kierownik budowy (nr 1652)

    • Bydgoszcz

      Kierownik budowy specjalność konstrukcyjno budowlana
      Kierowanie robotami budowlanymi
      Nadzór, rozliczanie robót
      Weryfikacja wykonanych robót
      Analiza dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: sieci wodno-kanalizacyjne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe specjalność konstrukcyjno budowlane Doświadczenie 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Operator sprzętu ciężkiego (nr 1653)

    • Bydgoszcz

      Roboty ziemne, budowlane i drogowe
      Obsługa maszyny budowlanej

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
      • Inne wymagania: Doświadczenie 1 rok

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy