Czy to Twoja firma?

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku praca

Gdańsk

W sercu polskiej ziemi, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) stanowi fundament bezpieczeństwa dla ludzi pracy – dla rolników naszego kraju. Nasze oddziały regionalne w Gdańsku i Warszawie nieustannie dbają o to, by każdy rolnik czuł się wspierany i zabezpieczony w swoim codziennym trudzie.

Jako instytucja państwowa, od lat jesteśmy niezachwianym filarem ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych oraz wsparcia rehabilitacyjnego. Nasza działalność to nie tylko obsługa składek czy wypłata świadczeń, ale przede wszystkim troska o dobrostan naszych rolników. Zajmujemy się edukacją i prewencją, bo zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo w gospodarstwie to podstawa zdrowego i produktywnego życia.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama usług, które są wynikiem głębokiego zrozumienia specyfiki pracy na roli. Prowadzimy kursy, które zwiększają świadomość zagrożeń i uczą zasad bezpiecznej pracy. Dzięki temu rolnicy mogą unikać wypadków i chronić swoje zdrowie oraz dobytek. Ponadto, stawiamy na właściwą produkcję i dystrybucję bezpiecznych technicznych środków produkcji, co przekłada się na wyższą jakość pracy i życia na wsi.

Nasze działania rehabilitacyjne to nie tylko leczenie, ale i zapobieganie. Dzięki bezpłatnej rehabilitacji leczniczej, osoby uprawnione do świadczeń KRUS mogą szybciej wrócić do pełni sił. To dla nas priorytet, aby każdy rolnik mógł cieszyć się zdrowiem i energią do pracy.

Wspieranie ubezpieczeń wzajemnych to kolejny aspekt naszej działalności, który pozwala rolnikom czuć się bezpiecznie w ramach wspólnoty, gdzie każdy może liczyć na pomoc drugiego człowieka.

Choć nie zdradzamy tutaj naszych historycznych kamieni milowych czy pozycji rynkowej, to nasze zaangażowanie w codzienne życie rolników mówi samo za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podchodzimy do każdego nowego wyzwania.

W KRUS, nasza misja i wartości to nie tylko słowa – to działania, które każdego dnia wpływają na życie ludzi, dla których pracujemy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rolniczej rodziny, gdzie tradycja spotyka się z troską o przyszłość.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry

Oferty pracy Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku

Mapa Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku

Siedziba główna

Oddział Gdańsk

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Gdynia
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku - oferty archiwalne

  • Starszy referent

    • Kartuzy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Ustalanie obowiązku ubezpieczenia, ustalenie wymiaru składek na ubezpieczenia, prowadzenia sprawozdawczości, przygotowywanie decyzji o objęciu lub ustaniu ubezpieczenia, obsługa informacji. Informacja dot. wymaganych dokumentów na stronie .
      Wymagany rok doświadczenia w przypadku posiadania wykształcenia średniego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, minimum rok doświadczenia, obsługa urządzeń biurowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku