Czy to Twoja firma?

CARFI POLSKA sp. z o.o. praca

Siedlce

Jesteśmy Carfi Polska, sercem innowacji w obróbce tworzyw sztucznych, zlokalizowani w malowniczych Siedlcach. Nasza historia to opowieść o pasji, precyzji i portugalskiej finezji, która przekłada się na każdy detal wyprodukowany w naszych zakładach. Z dumą wykorzystujemy dziedzictwo wieloletniego doświadczenia, co czyni nas ekspertami w naszej dziedzinie.

Specjalizujemy się w produkcji detali z tworzyw sztucznych, które powstają dzięki synergii tradycyjnego rzemiosła i najnowszych technologii. Nasze projektowanie i wykonawstwo form wtryskowych to połączenie sztuki z nauką, gdzie każdy projekt jest traktowany z indywidualnym podejściem, od pierwszego szkicu aż do finalnego produktu. Współpraca z portugalską firmą "CARFI-FABRICA DE PLASTICOS E MOLDES, SA." wzbogaca nas o międzynarodowe know-how, które przekładamy na jakość i innowacyjność naszych wyrobów.

Jesteśmy dumni z naszych nowoczesnych wtryskarek firmy ENGEL, które są gwarancją precyzji i efektywności produkcji. Jakość to dla nas priorytet, co potwierdza posiadany przez nas Certyfikat Jakości ISO 9001:2015. To znak, że każdy produkt opuszczający naszą fabrykę jest synonimem niezawodności i doskonałości.

W CARFI POLSKA wierzymy, że zaufanie buduje się przez lata, a nasza stabilność finansowa to fundament, na którym możemy rozwijać nasze ambicje i realizować projekty naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie zaangażowanie w każdy aspekt działalności i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że nasze rozwiązania są wybierane przez klientów poszukujących nie tylko produktów, ale i partnerów w biznesie.

Zapraszamy do świata Carfi Polska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde zlecenie jest dla nas szansą, by pokazać, jak wielka jest siła polsko-portugalskiej współpracy. Razem tworzymy przyszłość obróbki tworzyw sztucznych.

CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż produkcja / przemysł praca fizyczna magazyn

Oferty pracy CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Golancz
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CARFI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Załadunek i rozładunek towarów, sporządzanie dokumentów magazynowych, wydawanie materiałów na produkcję, ustawianie asortymentu we właściwych lokalizacjach magazynu. Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość programu CDL XL oraz doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji i montażu

    • Siedlce

      Praca na produkcji i montażu elementów tworzyw sztucznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: sprawnośc manualna, dokładność, spostrzegawczość, dyspozycyjność do pracy zmianowej

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Siedlcach