Czy to Twoja firma?

CMCS Michał Gustak praca

Włocławek

W sercu malowniczego Włocławka, w samym centrum kujawsko-pomorskiego krajobrazu, znajduje się nasza firma – CMCS Michał Gustak. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie usług spawania i zgrzewania, a nasza działalność jest wyrazem pasji połączonej z profesjonalizmem. Nasze usługi są naszą wizytówką, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby były one synonimem najwyższej jakości.

Nasza firma to zespół, który tworzy pełnoetatowe miejsca pracy, gdzie każdy członek jest ważną częścią mechanizmu, dążącego do doskonałości w każdym calu. W CMCS Michał Gustak wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko precyzja i techniczna perfekcja, ale również zaangażowanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.

Chociaż nie możemy się pochwalić naszą historią czy misją w tradycyjnym sensie, to nasze codzienne działania mówią same za siebie. Pragniemy, aby nasze usługi były nie tylko niezawodne, ale również dostępne i bliskie potrzebom naszych klientów. Zawsze jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami rynek, a nasza elastyczność i gotowość do adaptacji to cechy, które wyróżniają nas w branży.

Nasza lokalna obecność w Włocławku jest dla nas źródłem dumy, ale nieustannie patrzymy w przyszłość, mając nadzieję na rozwój i poszerzanie naszych horyzontów. Choć nie dysponujemy informacjami o międzynarodowej obecności czy certyfikatach, to każdy klient, który skorzysta z naszych usług, może być pewien, że spotka się z najwyższym standardem obsługi.

W CMCS Michał Gustak każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a satysfakcja naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy. Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

Oferty pracy CMCS Michał Gustak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CMCS Michał Gustak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CMCS Michał Gustak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
CMCS Michał Gustak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Włocławek
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Aleksandrów Łódźki
  6. Gdańsk
  7. Nowy Dwór Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CMCS Michał Gustak - oferty archiwalne

  • Piaskarz r147/1461-721/21

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      antykorozja stali, piaskowanie strumieniowo-ścierne, piaskowanie zbiorników paliwowych (PERN, ORLEN, LOTOS)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe 1 rok, miejsce pracy: teren Polski, umowa o pracę lub zlecenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Malarz przemysłowy r146/1460-720/21

    • Włocławek

      antykorozja stali, malowanie zbiorników paliwowych (PERN, ORLEN, LOTOS), malowanie konstrukcji stalowych, malowanie słupóW wysokiego napięcia (TAURON, ENEA, PGE, ENERGA)

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Włocławku