Czy to Twoja firma?

Studio urody TAP praca

Mysłowice

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2003 roku, Studio urody TAP prężnie rozwija swoje usługi, tworząc oazę piękna i relaksu w samym sercu Mysłowic. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom szeroki wachlarz profesjonalnych usług, które nie tylko podkreślają ich naturalne piękno, ale również pozwalają na chwilę oddechu od codzienności.

Nasze studio to nie tylko miejsce, gdzie możesz zmienić fryzurę czy skorzystać z solarium. To przestrzeń, gdzie pasja do piękna łączy się z nowoczesnością i innowacyjnością. Od projektowania mebli po dostawę ekskluzywnej biżuterii, od przedłużania włosów po balayage, od sprzątania biur po produkcję artykułów jubilerskich – nasze usługi są tak różnorodne, jak potrzeby naszych klientów. A nasz nowoczesny sprzęt i klimatyzowany salon gwarantują komfort na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, że rynek usług kosmetycznych i fryzjerskich jest dynamiczny i wymagający, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych umiejętności. Możliwość szkoleń dla naszego zespołu to nie tylko podnoszenie kwalifikacji, ale również zapewnienie, że nasze usługi zawsze idą w parze z najnowszymi trendami i technikami.

Studio urody TAP to miejsce, gdzie każdy detal ma znaczenie. Od doskonalenia zawodowego po kształcenie praktyczne ustawiczne – dbamy o to, by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując im nie tylko usługi, ale również produkty, które mogą zamówić przez internet.

Jesteśmy więcej niż salonem urody – jesteśmy przestrzenią, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka profesjonalnej opieki kosmetycznej, czy też miejsca, gdzie może zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną poprzez usługi fitness.

W Studio urody TAP każdy dzień to nowa historia sukcesu, pisana zadowoleniem naszych klientów. Zapraszamy do doświadczenia wyjątkowej atmosfery i profesjonalizmu, które są naszym znakiem rozpoznawczym od ponad dwóch dekad.

Studio urody TAP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Studio urody TAP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Studio urody TAP

Praca Studio urody TAP - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    Studio urody TAP
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja, upięcia, fryzury wieczorowe itp. Wymagane wykształcenie min. zawodowe, min. 2 lata doświadczenie. Praca na dwie zmiany w godz 8-20.
      Praca na 1/2 lub 3/4 et- do uzgodnienia)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjerstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mysłowicach