Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY praca

Bydgoszcz

Witaj w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, miejscu, gdzie bezpieczeństwo i odpowiedzialność na drodze stają się naszą wspólną misją. Nasza siedziba, położona przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego 54, jest sercem, w którym tętni życie drogowe naszego miasta i regionu. Jesteśmy dumni, że możemy oferować szeroki zakres usług związanych z ruchem drogowym. Nasze egzaminy państwowe na prawo jazdy obejmują wszystkie kategorie pojazdów, od motocykli po ciężarówki i autobusy, co sprawia, że każdy przyszły kierowca znajdzie u nas odpowiednią ścieżkę do osiągnięcia swoich celów. Rozumiemy, jak ważny jest pierwszy krok w kierunku samodzielnej jazdy, dlatego z pasją i zaangażowaniem przygotowujemy kandydatów do tego ważnego wyzwania. Nie tylko egzaminujemy, ale również uczymy i wspieramy. Nasze szkolenia dla kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, nie są tylko obowiązkiem, ale szansą na refleksję i poprawę nawyków. Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i możliwość bycia lepszym uczestnikiem ruchu drogowego. Dla profesjonalistów z branży transportowej mamy w ofercie szkolenia zawodowe, które nie tylko podnoszą kwalifikacje, ale również zwiększają bezpieczeństwo na drogach. A dla tych, którzy chcą przekazywać wiedzę dalej, organizujemy kursy dla kandydatów na egzaminatorów. Nasze miasteczka ruchu drogowego to innowacyjne podejście do edukacji najmłodszych. Uczymy dzieci i młodzież zasad bezpieczeństwa w przystępny i angażujący sposób, bo wiemy, że odpowiedzialni kierowcy to ci, którzy swoją przygodę z ruchem drogowym zaczynają od najmłodszych lat. Dbamy o komfort i wygodę naszych klientów - nasze Biuro Obsługi Klienta jest zawsze gotowe pomóc, a możliwość płatności za egzaminy poprzez terminal płatniczy to wyraz naszej troski o Twoje potrzeby. Jesteśmy ośrodkiem, który nieustannie dąży do doskonałości, a nasze działania są kierowane ideą, że każdy uczestnik ruchu drogowego ma znaczenie. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie bezpieczeństwo, edukacja i odpowiedzialność tworzą drogę do lepszej przyszłości na naszych drogach.

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy Oddział Terenowy w Inowrocławiu

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY - oferty archiwalne

  • Referent ds. księgowych (nr 0199)

    WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W BYDGOSZCZY
    • Bydgoszcz
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zg. z ogłoszeniem
      dekretowanie, numerowanie oraz księgowanie dokumentów księgowych
      uzgadnianie kont analitycznych z kontami syntetycznymi księgi głównej
      monitorowanie i egzekwowanie należności
      uzgadnianie płatności terminowych i internetowych z wyciągiem bankowym
      rozliczanie zaliczek i delegacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe kierunkowe o specjalności finanse i rachunkowość, preferowane doświadczenie zawodowe, preferowana znajomość programu Sage Symfonia, Symfonia Handel

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy