LEMAR Electric Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

LEMAR Electric sp. z o.o. praca

Mysłowice

Firma LEMAR Electric sp. z o. o.  jest hurtownią oferującą artykuły elektro-techniczne i elektroinstalacyjne. Możemy poszczycić się stabilną kadrą inżynierską i wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży hurtowej materiałów elektrycznych. Działamy już od ponad 20 lat co może oznaczać tylko jedno: znamy się na tym co robimy, jesteśmy profesjonalni i odpowiedzialni. Wiele firm uznało, że można na nas polegać!

W związku z rozwojem Firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

LEMAR Electric Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy LEMAR Electric Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEMAR Electric Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LEMAR Electric Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Nidzica
  4. Katowice
  5. Lubin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LEMAR Electric Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Handlowych

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

      Zakres obowiązków

      • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
      • obsługa klientów
      • wystawianie faktur
      • obsługa kasy fiskalnej
      • tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów
      • układanie towaru na regałach

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
      • samodzielność
      • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
      • dynamizm i pasja w realizacji zadań
      • dyspozycyjność (praca w trybie dwuzmianowym)

      Mile widziane:

      • znajomość obsługi kasy fiskalnej
      • znajomość branży elektrycznej

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników
      • niezbędne narzędzia do pracy
      • szkolenia

Pracodawcy w Mysłowicach