LEMAR Electric Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

LEMAR Electric sp. z o.o. praca

Mysłowice

Firma LEMAR Electric sp. z o. o.  jest hurtownią oferującą artykuły elektro-techniczne i elektroinstalacyjne. Możemy poszczycić się stabilną kadrą inżynierską i wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży hurtowej materiałów elektrycznych. Działamy już od ponad 20 lat co może oznaczać tylko jedno: znamy się na tym co robimy, jesteśmy profesjonalni i odpowiedzialni. Wiele firm uznało, że można na nas polegać!W związku z rozwojem Firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

LEMAR Electric Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy LEMAR Electric Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEMAR Electric Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LEMAR Electric Sp. z o.o.

Siedziba główna

LEMAR Electric Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • Na terenie województwa śląskiego hurtownia elektryczna jest wiodącym pośrednikiem handlowym dostarczającym osprzęty elektryczne. Przejrzyste zasady współpracy i profesjonalizm stale przynoszą spółce nowych partnerów biznesowych oraz umożliwiają systematyczny rozwój.  

  Lemar Electric logo

  Firma współpracuje z czołowymi producentami z Polski i zagranicy, dlatego klienci mogą liczyć na szeroki, a zarazem starannie wyselekcjonowany wybór atrakcyjnych urządzeń czy dodatków.

  Centrala spółki LEMAR Elecric znajduje się w Mysłowicach, a pozostałe oddziały są zlokalizowane w Będzinie, Łodzi i Nowym Targu, w każdym z nich firma zatrudnia pracowników według ustalonej polityki rekrutacyjnej.

  Działalność LEMAR Electric

  Od ponad 20 lat spółka LEMAR Electric zajmuje się sprzedażą hurtową sprzętów oraz modułów elektroniki i oświetlenia wielu producentów. Asortyment hurtowni LEMAR Electric obejmuje m.in.:

  • aparaturę modułową i suwnicową,
  • kable i przewody,
  • osprzęt elektroinstalacyjny,
  • oświetlenie,
  • szafy i automatykę.

  Firma jest otwarta na stałą współpracę z kolejnymi partnerami z branży materiałów elektrycznych – aby poznać szczegóły, należy się skontaktować z kierownikiem ds. zakupów, którego aktualny adres e-mail i numer telefonu znajdują się na oficjalnej stronie LEMAR Electric (www.lemarelectric.pl/wspolpraca).

  Spółka odpowiada za sukces sklepu internetowego elektrozakupy.com.pl i prowadzi sprzedaż na Allegro. Obsługa e-commerce jest jednym z potencjalnych zajęć dla osób poszukujących pracy w świecie cyfrowego handlu.

  Lemar Electric priorytety - grafika

  Priorytety firmy Lemar Electric. Źródło: lemarelectric.pl.

  Szeroka oferta LEMAR Electric

  Dla klientów z Mysłowic, województwa śląskiego i całej Polski hurtownia LEMAR Electric jest miejscem, w którym można znaleźć mnóstwo mniej lub bardziej specjalistycznych produktów i technologii wykorzystywanych w pracach elektroinstalacyjnych.

  Asortyment sprzedawców hurtowni obejmuje, jak wymieniliśmy, m.in. aparaturę modułową, wśród której można wymienić na przykład liczniki energii, czujniki zaniku faz, automatyczne bezpieczniki, szyny łączeniowe, wyłączniki zmierzchowe czy zegary sterujące. Wśród dostawców w tej kategorii znajdują się takie marki jak Relpol, Eaton, Hager, Schneider Electric czy Eti. Oferta obejmuje też aparaturę suwnicowo-dźwignicową – styki, cewki, zwalniaki, styczniki, przekaźniki, odłączniki, rozłączniki i wyłączniki.

  Tacy producenci jak Bitner, TF Kable, Helukabel, LappKabel, NKT Cables, Eltrim Kable czy Technokabel dostarczają dla LEMAR Electric nowoczesne kable energetyczne niskich, średnich i wysokich napięć, jedno- i wielożyłowe przewody instalacyjne, kable telekomunikacyjne czy przewody napowietrzne. Z kabli i przewodów w izolacji gumowej korzysta się między innymi w górnictwie, na kolei czy w przemyśle.

  Praca LEMAR Electric

  Zatrudnieni w firmie zajmują się różnymi zadaniami. Oprócz księgowości, utrzymywania i pozyskiwania partnerów biznesowych, a także dystrybucji i sprzedaży produktów m.in. w sklepie internetowym, część pracowników LEMAR Elecric jest odpowiedzialna za doradztwo i fachową obsługę klienta. 

  Lemar Electric infografika

  Źródło: www.facebook.com/lemarelectric/

  Pracownicy firmy LEMAR Electric pomagają m.in. w zakupie następującego osprzętu elektroinstalacyjnego:

  • gniazda i łączniki (natynkowe i podtynkowe, ramki i puszki),
  • dławiki, końcówki, uchwyty, szybkozłączniki, listwy zaciskowe itp.,
  • systemy prowadzenia kabli składające się między innymi z korytek, rur czy metalowych tras.

  Ponadto firma zajmuje się sprzedażą oświetlenia do domowych i profesjonalnych zastosowań. Przygotowując się do pracy w LEMAR Electric, warto zatem zapoznać się bliżej z zastosowaniem takich produktów jak czujniki ruchu, zasilacze LED, wewnętrzne oprawy rastrowe, plafoniery, zewnętrzne oprawy hermetyczne, naświetlacze LED, świetlówki kołowe, lampy metahalogenwe, żarówki samochodowe i wiele, wiele innych. W tej kategorii do grona dostawców zaliczają się marki typu Philips, Kanlux, Wojnarowscy, Bemko, Pawbol czy Lena Lighting.

  Warto wiedzieć!
  Specjalistyczną ofertę hurtowni Lemar uzupełniają produkty dostarczane na zamówienie pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. W przemyśle powszechnie stosuje się obudowy, osprzęt dla maszyn czy linii produkcyjnych.

  Uwzględniając specyfikę danego parku maszyn, firma LEMAR Electric przedstawia skonfigurowany projekt i zapewnia dostęp do najlepszego zestawu specjalistycznych, wydajnych, bezpiecznych i efektywnych produktów.

  Kariera i rekrutacja w LEMAR Electric Spółka z o.o.

  Jako firma z doświadczeniem sięgającym lat 90. XX wieku LEMAR zapewnia pracownikom stabilne zatrudnienie i perspektywę zawodowego rozwoju. Spójna polityka rekrutacyjna przedsiębiorstwa zakłada między innymi:

  • rozpatrywanie nadesłanych CV maksymalnie w ciągu 30 dni,
  • dążenie do jak najszybszych spotkań rekrutacyjnych ze wstępnie wybranymi kandydatami,
  • przestrzeganie przepisów wynikających z RODO.

  Aktualne ogłoszenia o pracę w LEMAR Electric są umieszczane na stronie www.lemarelectric.pl/oferty-pracy, można je znaleźć niekiedy również w popularnych portalach ogłoszeniowych. W czytelnej tabeli podano nazwę stanowiska, miejsce pracy i odnośnik do aplikacji. Po zapoznaniu się z opisem i wymaganiami należy przesłać CV drogą mailową bezpośrednio do wskazanego pracownika firmy.

  Klient hurtowni

  Praca w LEMAR Electric jest szansą na zwiększenie kompetencji sprzedaży i nie tylko, uczestnictwo w atrakcyjnych szkoleniach i lepsze poznanie branży materiałów elektrycznych. Spółka chwali sobie miłą atmosferę w pracy, niezbędne narzędzia i możliwości rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa. Opinie o pracodawcy LEMAR Electric są pozytywne – trudno znaleźć w sieci nieprzychylne komentarze, a o zadowalających warunkach świadczy także niska rotacja pracowników w firmie.

  Kontakt z LEMAR Electric sp. z o.o. i dodatkowe informacje

  Jeżeli szukasz kontaktu ze spółką LEMAR Electric w Mysłowicach, napisz wiadomość na adres e-mail kontakt@lemarelectric.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 32 316 61 13.

  Główna siedziba firmy:
  ul. Katowicka 104
  41-400 Mysłowice
  Województwo śląskie

  Spółka widnieje w KRS od 20 lat, a choć w obecnej formie prawnej – od 9. Poniżej podajemy najważniejsze dane rejestrowe firmy LEMAR Electric, które są podane do informacji publicznej w krajowym Rejestrze Przedsiębiorców:

  Nazwa LEMAR ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Rejestr Rejestr Przedsiębiorców
  Numer KRS 0000403385
  NIP 2220892160
  REGON 24272666600000
  Miejscowość MYSŁOWICE
  Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2011-12-02
  Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD
  Członkowie reprezentacji

  JOPEK WIESŁAW PREZES ZARZĄDU
  JANUSZKIEWICZ MARCIN MICHAŁ – CZŁONEK ZARZĄDU
  MUCHA ANETA BARBARA – CZŁONEK ZARZĄDU
  STOLORZ JOANNA JULIA – CZŁONEK ZARZĄDU

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
LEMAR Electric Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Bielsko-Biała
 2. Katowice
 3. Kraków
 4. Nidzica
 5. Lubin
 6. Mysłowice
 7. Pabianice
 8. Zabrze

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca LEMAR Electric Sp. z o.o. - oferty archiwalne

 • Specjalista ds. Handlowych

  LEMAR Electric Sp. z o.o.
  • Mysłowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

   Zakres obowiązków

   • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
   • obsługa klientów
   • wystawianie faktur
   • obsługa kasy fiskalnej
   • tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów
   • układanie towaru na regałach

   Wymagania

   • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
   • samodzielność
   • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
   • dynamizm i pasja w realizacji zadań
   • dyspozycyjność (praca w trybie dwuzmianowym)

   Mile widziane:

   • znajomość obsługi kasy fiskalnej
   • znajomość branży elektrycznej

   Oferujemy

   • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników
   • niezbędne narzędzia do pracy
   • szkolenia

Pracodawcy w Mysłowicach