Czy to Twoja firma?

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak praca

Kalisz

Grupa Janiak opiera swoją działalność o trzy ściśle powiązane ze sobą filary. Kompleksowe zaopatrzenie gospodarstw rolnych w artykuły do produkcji warzyw i owoców oraz roślin rolniczych. Prowadzenie gospodarstwa specjalistycznego o profilach: nowoczesna uprawa grusz, uprawa warzyw i zbóż oraz hodowla bydła mięsnego. Usługi transportowe na terenie kraju i za granicą.

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak

Siedziba główna

Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Gdańsk
  4. Bielsko-Biała
  5. Kalisz
  6. Warszawa
  7. Turek
  8. Nowy Sącz
  9. Łódź
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI BIUROWEJ

    • Żelazków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Z związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

      Specjalista ds. administracji biurowej

      Miejsce pracy: Russów 1A, koło Kalisza.

      Zakres obowiązków

      • Monitorowanie rozliczeń z klientami
      • Współpraca z biurem księgowo-kadrowym
      • Przekazywanie zamówień do realizacji
      • Wystawianie dokumentów sprzedaży
      • Wprowadzanie dokumentów zakupu
      • Archiwizacja dokumentów
      • Telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
      • Znajomość programu Subiekt
      • Rzetelność, kreatywność, dokładność i odpowiedzialność, operatywność i zorganizowanie, wysoka kultura osobista, systematyczność
      • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
      • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
      • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
      • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych,
      • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Niezbędne narzędzia pracy;

Pracodawcy w Kaliszu