Jaką ofertę przygotowaliśmy dla pracodawców?

Jaką ofertę przygotowaliśmy dla pracodawców?
Każdego dnia na naszych portalach ogłoszeniowych pojawiają się nowe oferty pracy. Z myślą o pracodawcach stworzyliśmy bogatą ofertę, dzięki której szybko znajdą idealnych pracowników.

Prowadzenie firmy wymaga odwagi, umiejętności organizacji czasu pracy i prowadzenia rozmów z klientami. Gdy zleceń przybywa, a przedsiębiorca nie może już delegować zadań zewnętrznym podmiotom, pojawia się konieczność zatrudnienia pierwszego pracownika. Jak znaleźć tego idealnego?

Szukasz pracownika? Zanim opublikujesz ofertę na naszym portalu, dowiedz się, jak ją napisać i na co zwrócić uwagę.

Jakie informacje umieścić w ogłoszeniu?

Czy wiesz, że od sposobu, w jaki napiszesz ofertę pracy zależy to, ile aplikacji otrzymasz? Dobre ogłoszenie powinno zawierać następujące informacje:
• O stanowisku pracy i twoich wymaganiach. Napisz, na jakie stanowisko pracy poszukujesz pracownika i jakie masz w stosunku do niego wymagania. Bądź szczegółowy. Zamiast pisać, że poszukujesz osoby ze znajomością np. języka angielskiego, określ poziom znajomości języka, którym powinien wykazać się kandydat.
• O twojej ofercie. Co oferujesz poza wynagrodzeniem? Czy pracownik może liczyć na szkolenia? Warto również, abyś napisał, jaki etat oferujesz pracownikowi – czy będzie to cały etat, czy może np. pół? Dla części osób poszukujących zatrudnienia ważne mogą być również godziny pracy.

Zdarza się, że pracodawca zamieszcza ogłoszenie i… otrzymuje aplikacje przez cały rok. Dobrze zrobisz, jeżeli w ogłoszeniu wskażesz, do kiedy osoby zainteresowane twoją ofertą mogą przesyłać swoje dokumenty rekrutacyjne.

Dlaczego opublikować ogłoszenie na płatnym portalu ogłoszeniowym?

Z pewnością masz świadomość tego, że ogłoszenie możesz opublikować na bezpłatnym lub płatnym portalu ogłoszeniowym. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na płatny portal? Z punktu widzenia osób poszukujących zatrudnienia szukanie ofert właśnie na takich serwisach jest bezpieczniejsze – jest mniejsza szansa, że ogłoszenie zostało opublikowane tylko w celu wyłudzenia danych osobowych.
Szukasz pracownika do pracy na terenie Tarnowskich Gór? W takim razie dodanie ogłoszenia właśnie na tym portalu będzie najlepszym rozwiązaniem. Proces zamieszczenia oferty trwa tylko 4 minuty, a koszt to zaledwie 20 zł.

Gdy często szukasz pracowników – poznaj nasze abonamenty

W ostatnich latach poszukujesz co najmniej kilku pracowników rocznie? W takim przypadku bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie wykupienie abonamentu. Posiadając taki, co miesiąc otrzymasz pewną pulę środków, którą będziesz mógł przeznaczyć na opublikowanie i wyróżnienie ogłoszeń.

Oferujemy kilka abonamentów. Dla małych firm idealny będzie Abonament Podstawowy lub Abonament Podstawowy +. Większym firmom proponujemy Abonament VIP i Abonament VIP +. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla agencji pracy.
Z porównaniem abonamentów możesz zapoznać się tutaj: http://www.praca-tarnowskiegory.pl/cennik.

Poza opublikowaniem ogłoszenia, możesz też zdecydować się na jego promocję w mediach społecznościowych. Tym zajmujemy się my, a ty otrzymasz od nas raport z wykonanej pracy.

Indywidualne podejście, czyli…

Czy wiesz, że na podstawie przesłanych przez ciebie materiałów jesteśmy w stanie stworzyć profil twojej firmy? Posiadając taki, będziesz mógł przybliżyć potencjalnym kandydatom działalność swojej firmy. Informacja o posiadaniu takiego profilu w naszym serwisie wyświetli się tuż koło opublikowanego ogłoszenia.
Jakie informacje są zamieszczane w ramach profilu? Mowa o: indywidualnie stworzonych zakładkach, opisie firmy z galerią i zdjęciu promującym. Dodatkowo każdy profil zawiera dane kontaktowe pracodawcy.

Oceń ten wpis
Jaką ofertę przygotowaliśmy dla pracodawców?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Levis
2019-12-05, 15:57
Przeglądałem to i podoba mi się forma graficzna oraz konkretna oferta. Muszę do was zadzwonić. A czy ktoś z czytelników ma jakieś własne opinie?
Dragon
2019-05-17, 07:52
Ogłoszeń o pracę jest coraz więcej w 2019 roku. Osobiście zawsze zerkam, jak pracodawca daje ogłoszenie w płatnych ogłoszeniach.
Lasek
2019-05-02, 15:07
Ludzie którzy zamieszczają ogłoszenia mogą być w takich serwisach bardziej widoczni. zazwyczaj wiąże się to z wykupieniem danego pakitu dodatkowego. To oczywiste.
Agi
2019-04-17, 10:52
Obecnie coraz więcej pracodawców korzysta z usług agencji rekrutacyjnych w celu znalezienia nowych pracowników. Zazwyczaj są to duże firmy, które poważnie podchodzą do selekcji osób, ale nie mają możliwości spędzania czasu na rozmowach z ogromną liczbą kandydatów.
Grażyna
2019-04-16, 12:05
Szukaj także w sieciach społecznościowych, publikacjach na stronach internetowych, marce HR - każdy menedżer personelu wyszczególni kilkanaście sposobów szybkiego wyszukiwania ofert.
Nestor
2019-04-06, 13:29
Spoko, że są możliwości promowania swoich ofert co jest bardzo korzystne dla osób szukających konkretnie pracy. Koszty w skali 2 tygodni czy miesiąca nie są wcale złe.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.