Dzięki nam szybko znajdziesz pracownika. Sprawdź, jak pomagamy pracodawcom z Rybnika

Dzięki nam szybko znajdziesz pracownika. Sprawdź, jak pomagamy pracodawcom z Rybnika
Podjąłeś ważną decyzję – stworzysz nowe stanowisko pracy i w związku z tym poszukujesz nowego pracownika? Dzięki nam poszukiwania będą jeszcze łatwiejsze. Dowiedz się, co jesteśmy ci w stanie zaproponować.

W Polsce codziennie powstaje ok. 1 200 firm. Te, które przetrwają na rynku, najczęściej rozwijają się tak bardzo, że ich właściciele poszukują pracowników. Twoje przedsiębiorstwo jest właśnie w takim momencie i dlatego musisz umieścić ogłoszenie na portalu z ogłoszeniami? Zanim to zrobisz, sprawdź, co musisz wiedzieć.

Gdzie opublikować ogłoszenie o pracę?

Jako osoba poszukująca pracownika, musisz dotrzeć z tą informacją do osób potencjalnie zainteresowanych, czyli bezrobotnych i osób zainteresowanych zmianą pracy. Możliwości masz całkiem spore, bo możesz:
• opublikować ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych działających w sieci (pamiętaj, że w internecie działają zarówno bezpłatne, jak i płatne portale),
• zamieścić ogłoszenie w branżowej prasie (to dobre rozwiązanie, jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem specjalisty),
• skontaktować się z najbliższym urzędem pracy lub agencją zatrudnienia.

Najwięcej pracodawców decyduje się na pierwsze rozwiązanie, a to dlatego, że w ten sposób możliwe jest dotarcie do szerokiej grupy osób zainteresowanych.

Jeżeli zdecydujesz się na jeden z portali ogłoszeniowych działających w sieci, to musisz wiedzieć, że do wyboru masz serwisy bezpłatne i płatne. Z punktu widzenia osób poszukujących zatrudnienia te drugie są bardziej wiarygodne.

Szukasz pracownika z Rybnika lub okolic? W takim razie zdecyduj się na nasz portal. Dodatkowo twoje ogłoszenie może zostać opublikowane na 38 innych lokalnych serwisach z ogłoszeniami.

Profil pracodawcy – czy wiesz, jakie korzyści płyną z jego stworzenia?

Czy wiesz, że osoby poszukujące pracy są ostrożne, gdy mowa o rozsyłaniu aplikacji? Większość doskonale wie, że konieczne jest sprawdzenie potencjalnego pracodawcy, bo to pozwala uchronić się przed kradzieżą danych osobowych.
Czy ty, jako pracodawca, możesz sprawić, aby kandydaci nie obawiali się odpowiedzieć na twoje ogłoszenie? Okazuje się, że tak. My możemy ci w tym pomóc – stworzymy dla ciebie profil firmy. Co to takiego?
Zawartość profilu to: opis firmy z galerią, indywidualnie stworzone zakładki, zdjęcie promujące i dane kontaktowe wraz z mapą. Posiadając taki profil, zaprezentujesz się wszystkim osobom, które będą zastanawiać się, czy warto złożyć dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na twoje ogłoszenie. Co ważne, informacja o tym, że posiadasz taki profil, wyświetla się tuż koło ogłoszenia – trudno ją przeoczyć.

Pojedyncze ogłoszenie czy abonament?

Zdecydowałeś się zamieścić ogłoszenie właśnie na naszym portalu? Musisz wiedzieć, że oferujemy:
• opublikowanie pojedynczego ogłoszenia
• wykupienie abonamentu, w ramach którego będziesz mógł miesięcznie publikować pewną pulę ogłoszeń.

Twoja firma na tyle prężnie się rozwija, że już dziś wiesz, że w najbliższym czasie będziesz poszukiwał kolejnych pracowników? W takim razie wybór jednego z kilku oferowanych przez nas abonamentów to najlepsze rozwiązaniem. Tutaj sprawdzisz, jakie abonamenty oferujemy: http://www.praca-rybnik.info/cennik.

Proponujemy również promocję oferty pracy

Opublikowanie ogłoszenia to nie wszystko. Jeżeli zależy ci na dotarciu do jak największej grupy osób poszukujących pracy, to możesz skorzystać z naszej pomocy – możemy promować twoje ogłoszenie w mediach społecznościowych. Jak wygląda takie promowanie?
Gdy zdecydujesz się na promowanie ogłoszenia w mediach społecznościowych, to twoje ogłoszenie pojawi się w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (np. na profilach na Facebooku). Dodatkowo promujemy post z ogłoszeniem na Facebooku (post sponsorowany).

Oceń ten wpis
Dzięki nam szybko znajdziesz pracownika. Sprawdź, jak pomagamy pracodawcom z Rybnika
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Olek
2019-12-05, 15:50
W przypadku Rybnika, Wodzisławia, Jastrzębia, a nawet Radlina i Raciborza bardzo przydatne są także lokalne agencje pośrednictwa pracy. Dotyczy to także szukania pracy za granicą.
Sabo
2019-05-17, 08:08
Ciekawy artykuł. Przeanalizuję go z moją księgową. Chyba skorzystam z waszych usług, gdyż liczę na to, że dzięki Wam znajdę właściwego pracownika...
Umma
2019-05-02, 15:14
Większość wymienionych na liście darmowych stron z ofertami pracy ma również płatne opcje reklamowe lub sponsoring, aby zwiększyć liczbę wyświetleń bezpłatnej listy ofert pracy.
Aksamitna
2019-04-16, 12:11
Codziennie jest tu wiele ofert pracy, dlatego ważne jest, aby regularnie aktualizować reklamę, aby nie zgubiła się w wynikach wyszukiwania i nie otrzymała więcej odpowiedzi.
Hubert
2019-04-06, 13:22
Pracodawcy mają na Śląsku spore możliwości z dotarciem z ogłoszeniem do grupy pracowników. Warto chyba jednak zastanowić się by być widocznym wśród konkurencji, która przecież tak samo robi.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.