Programista? Kierowca? Takiego pracownika nie znajdziesz od razu - skorzystaj z naszej pomocy

Programista? Kierowca? Takiego pracownika nie znajdziesz od razu - skorzystaj z naszej pomocy
Twoja firma działa głównie w sieci? Chcesz zatrudnić programistę lub tłumacza? Te zawody znajdują się na liście najbardziej poszukiwanych zawodów, a to oznacza, że twoja oferta musi się wyróżniać wśród innych.

Poszukiwanie pracownika to żmudny proces rozpoczynający się od opublikowania ogłoszenia o pracę. Musisz wiedzieć, że są zawodowy, które od wielu lat wymienia się jako najbardziej poszukiwane. Znalezienie np. programisty, często jest bardzo żmudne. Właśnie dlatego powinieneś nie tylko przygotować dobre ogłoszenie o pracę, lecz także zamieścić je na jednym z dobrych, płatnych portali ogłoszeniowych.

Poszukujesz pracowników z województwa śląskiego? W takim razie musisz wiedzieć, że możesz zamieścić ogłoszenie na tym portalu. Dodatkową korzyścią jest możliwość opublikowania ogłoszenia w 38 pozostałych miastach. To jednak nie wszystko, co możemy dla ciebie zrobić.


Pokaż się jako pracodawca – co zyskasz, zamieszczając ogłoszenie właśnie na naszym portalu?

Musisz wiedzieć, że korzystając z naszego lokalnego portalu z ogłoszeniami, możesz zdecydować się na stworzenie specjalnej wizytówki (profil pracodawcy). Posiadając taką, będziesz mógł odpowiednio zaprezentować się potencjalnym pracownikom – nie będziesz anonimowy.

Doskonale wiemy, że najtrudniej pisze się o sobie. Właśnie dlatego naszym klientom proponujemy przesłanie wyłącznie materiałów – resztą zajmiemy się sami, przedstawiając im wynik.


Gdy chcesz zamieścić jedno ogłoszenie…

…to najlepiej będzie, jeżeli skorzystasz z możliwości zamieszczenia pojedynczego ogłoszenia. W takiej sytuacji zapłacisz wyłącznie za opublikowanie jednej oferty i dodatkowo np. za jej wyróżnienie, jeżeli uznasz, że takie się przyda. Ceny zaczynają się od 50 złotych. 

Zamieszczając ogłoszenie np. na tym portalu, możesz też skorzystać z naszej oferty w zakresie jego promocji w social media. To sposób, aby o twoich poszukiwaniach pracownika dowiedziało się jeszcze więcej osób.


Prowadzisz dużą firmę lub agencję zatrudnienia? W takim razie…

…zdecyduj się na abonament. Przygotowaliśmy dla ciebie kilka wersji abonamentu. Korzystając z wybranego, będziesz mógł miesięcznie zamieścić tyle ogłoszeń, ile będziesz potrzebował.

Proponujemy następujące abonamenty: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy, każde z nich ma jeszcze opcję rozszerzoną. W ramach każdego miesięcznie otrzymasz pewną pulę środków, którą będziesz mógł przeznaczyć m.in. na zamieszczenie przygotowanych ofert pracy. Jeżeli zdecydujesz się na opcję VIP to twoje oferty będą publikowane w rozszerzonej formie graficznej. Dodatkowo otrzymasz wsparcie indywidualnego opiekuna, a wszystkie twoje ogłoszenia będą natychmiast publikowane – maksymalnie 30 minut od przesłania na maila.


Szukasz pracownika? Zdaj się na nas!

Szukasz pracownika z miasta Cieszyn lub okolic? Potrzebujesz specjalisty? Pamiętaj, że czas nie działa na twoją korzyść – braki kadrowe mogą sprawić, że tracisz wielu klientów lub kontrahentów. Właśnie dlatego powinieneś zdać się na nas.
Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak wygląda współpraca? Jesteś zainteresowany szczegółowym porównaniem abonamentów? Nie zwlekaj, zajrzyj tutaj: praca-cieszyn.pl/cennik.

Oceń ten wpis
Programista? Kierowca? Takiego pracownika nie znajdziesz od razu - skorzystaj z naszej pomocy
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Michał Karp Gliwice
2019-12-05, 16:20
Wiele jest zawodów które są atrakcyjne tylko właściwe dotarcie do nich jest utrudnione. Często tez pula nadesłanych cv jest niezbyt atrakcyjna z punktu widzenia pracodawcy.
Klaudiusz Em
2019-05-17, 09:22
Programista? Kierowca? - zgadzam się z tym, ze takich pracowników doświadczonych łatwo nie znaleźć. Aby ich znaleźć powinno się dać ogłoszenie w odpowiednim miejscu, pewnie je wyróżnić, może jakiś abonament zapłacić. Jestem przez przypadek na tej stronie i jestem zadowolony. Skorzystam z tego portalu, bo potrzebuję programistów, ale specjalistów w konkretnej dziedzinie.
Nykenen
2019-05-02, 15:30
Spróbuj skorzystać z Internetu, aby wyszukać oferty branżowe, aby dowiedzieć się, jakie są Twoje opcje. Oferty pracy dla programistów zdarzają się dość często na tablicy.
Palikot
2019-04-16, 12:27
Aby znaleźć pracownika, którego potrzebujesz, musisz poprawnie sformułować nazwę stanowiska i jego obowiązki. Generalnie miejsce jest dobre tylko trzeba je dobrze wykorzystać.
Michał E.
2019-04-06, 13:03
Przeglądając te oferty pracy z punktu widzenia zwykłego pracownika zwracam uwagę na te wyróżnione w pierwszej kolejności. Jeżeli jest ich dużo to od razu wpadają w oczy te wyróżnione.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.