Merchandiser Stacjonarny - Gniezno

Target PRO Sp.z.o.o S.K.A

Inny

Umowa o pracę

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida czy mBank.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny Przedstawicieli Handlowych i Merchandiserów i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser Stacjonarny

Miejsce pracy: KAUFLAND Gniezno ul. ROOSEVELTA 46

Obowiązki:
- odwiedzanie przydzielonego punktu sprzedaży – serwis należy wykonać w wyznaczone dni(pon-pt) do godziny 10:00
- dbanie o właściwe ułożenie produktów z portfolio lidera rynku kosmetycznego
- rozmieszczenie materiałów reklamowych w odpowiednich i najlepiej widocznych miejscach
- raportowanie wykonywanych zleceń

Oczekujemy:
- sumienności, dokładności, skrupulatności
- dyspozycyjności - 24h miesięcznie
- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

- szkolenia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej
- możliwości rozwoju w ramach prowadzonych struktur sprzedażowych

Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. S.K. A dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia”

Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. S.K.A moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres rekrutacja[małpa]targetpro.pl

O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. S.K.A. przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: . Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.
Miejsce pracy
  • Gniezno pow. gnieźnieński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.