Twoje wsparcie w rekrutacji

Business Development Manager ds. kogeneracji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-01

Rekrutacja w oparciu o społeczność profesjonalnych rekruterów

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o społeczność profesjonalnych rekruterów. Naszym celem jest dopasowanie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Żeby to osiągnąć, stworzyliśmy międzynarodową społeczność ekspertów HR, którzy zawsze są gotowi iść o krok dalej aby zapewniać najwyższą jakość rekrutacji.

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Development Manager ds. kogeneracji.

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za budowanie relacji z klientami spółki oraz prowadzenie projektów sprzedaży usługi kogeneracji dla dużych przedsiębiorstw
  • Codzienny kontakt z klientem z sektora B2B - baza klientów dostępna wewnątrz organizacji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami na różnych szczeblach w strukturze firmy
  • Doskonała znajomość projektowa specyfiki sprzedaży i realizacji projektów w zakresie kogeneracji
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedażowego od początku do końca - od zaprezentowania oferty, uczestniczenia w przygotowaniu projektu, a następnie zamknięciu sprzedaży

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego (średnie i duże firmy)
  • Pozyskiwanie i koordynowanie projektów z zakresu kogeneracji, znajomość procesów modernizacji, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Umiejętność prowadzenia projektów samodzielnie oraz skuteczne komunikowanie się z członkami zespołu
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne na poziomie negocjowania kontraktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Determinacja, upór w dążeniu do celu
  • Umiejętność koordynowania/prowadzenia kilku procesów w jednym czasie, na różnym poziomie zaawansowania
  • Otwartość, kultura biznesowa, zorientowanie na biznes
  • Systematyczność prowadzenia działań sprzedażowych w CRM oraz sprawne posługiwanie się oprogramowaniem wspierającym sprzedaż
  • Umiejętność aktywnego prowadzenia projektów od początku do końca: od pozyskania klienta do podpisania umowy
  • Duża samodzielność i umiejętność sprawnej komunikacji
  • Wysoki poziom motywacji i aktywności w pracy

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bardzo dobre warunki finansowe z motywującym system prowizyjnym
  • Dostęp do bazy klientów
  • Niezbędne narzędzia pracy jak samochód z kartą paliwową, laptop, telefon
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
  • Wsparcie na etapie wdrożenia
Zawód:
Business Development Manager
Miejsce pracy:
Przemyśl
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
17-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
01-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)