LOGOPEDA w Przedszkolach Ala ma kota/House of Montessori

Przedszkole Ala ma kota
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkola ALA MA KOTA / HOUSE OF MONTESSORI zatrudnią do swoich placówek LOGOPEDĘ.

Opis stanowiska:
• Terapia logopedyczna (prowadzenie badań przesiewowych, prowadzenie zajęć indywidualnych z Dziećmi)
• Współpraca z Rodzicami i pozostałymi specjalistami
• Przygotowanie warsztatu pracy
• Prowadzenie dokumentacji

Profil kandydata:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie w pracy na stanowisku logopedy
• Ukończone kursy i szkolenia (AAC, Makaton) będą dodatkowym atutem
• Umiejętność nawiązywania kontaktu z Dziećmi
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

• Pracę w Przedszkolu, które jest liderem w swojej dziedzinie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju osobistego
• Pracę w zgranym zespole
• Uczestnictwo w szkoleniach
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)