Praca, operator dźwigu-żurawia samochodowego Jasło Krosno

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.05.2022
Trans-Sprzęt-Jasło

Inny

Umowa o pracę

Firma Trans-Sprzęt-Jasło Grzegorz Lepak zatrudni operatora dźwigu samochodowego/samojezdnego:
Miejsce zatrudnienia: Jasło
Miejsce pracy: w zależności od pozyskanych kontrahentów (Teren Jasła i okolic)

OPIS STANOWISKA:
- obsługa dźwigu samochodowego

WYMAGANIA:
- doświadczenie w kierowaniu i obsłudze Żurawia minimum rok,
- aktualne uprawnienia,
- prawo jazdy kategorii "C",

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- korzystne warunki zatrudnienia

KONTAKT:
Tel.:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: @ z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.