Menadżer Sprzedaży/Project Manager ,Katowice, cała Polska

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Menadżer Sprzedaży/Project Manager

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa (cała Polska)

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami - centra handlowe, urzędy miast; działy marketingu, działy zakupów, dyrektorzy obiektów
• Przyjmowanie i analiza otrzymywanych zapytań, kalkulacje sprzedażowe
• Sporządzanie ofert techniczno-handlowych (oświetlenie led, oświetlenie dekoracyjne do powierzchni wielkogabarytowych, powierzchni użyteczności publicznej)
• Prezentacja ofert, udział w negocjacjach
• Przekazywanie zamówień do realizacji
• Współpraca z działem kosztorysowania, grafiki - koordynowanie projektu od momentu podpisu do oddania na rzecz klienta.
• Współpraca przy opracowaniu harmonogramu realizacji zleceń
• Opieka nad klientami na wszystkich etapach realizacji zamówienia
• Realizacja planów sprzedażowych i bieżące raportowanie wyników
• Analiza rynku, działań konkurencji

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży produktów oświetleniowych, dekoracyjnych, eventów
- Znajomość centrów handlowych, punktów użytecznosci publicznej; relacje z działami marketingu, działami zakupów - warunek konieczny
- Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
- Mile widziana bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel
- Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy, nastawienie na efekt
- Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Nasz klient oferuje:
• Umowę o pracę
• Zatrudnienie w stabilnej firmie
• Samochód, prowizja od wartości obrotu/sprzedaży

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)