Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej

Optima Media
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

W związku z rozwojem agencji poszukujemy osób do sprzedaży reklamy internetowej.

Zakres obowiązków:

• Aktywna sprzedaż produktów agencji (pozycjonowanie, kampanie AdWords, marketing szeptany, social media, strony www)
• Realizacja założonych celów sprzedażowych
• Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
• Spotkania biznesowe

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży produktów internetowych
• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
• Umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji
• Samodzielność w powierzonych obowiązkach
• Wiedza z zakresu marketingu interaktywnego

Oferujemy

• Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny
• Pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu, w młodym i dynamicznym zespole
• Pracę dla znanych marek
• Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
• Cykliczne szkolenia produktowe
• Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
• Miłą atmosferę

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij swoje CV na adres: @ z dopiskiem Specjalista ds. sprzedaży.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)