Automatyk - Utrzymania Ruchu

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca (13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy branży serwisów technologicznych,
poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Automatyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
• Prace związane z utrzymaniem i serwisowaniem instalacji niskoprądowych (SSP, BMS, KD, SSWiN)
• Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
• Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (automatyka, robotyka)
• Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
• Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych
• Dyspozycyjność (praca w rejonie GOP z możliwością sporadycznych wyjazdów krajowych)
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienia na umowę o pracę

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 3 dni)