Kierownik kontraktów w branży budowlanej

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik kontraktów

Miejsce pracy: Katowice (cała Polska)

Zakres obowiązków:
-Poszukiwanie nowych projektów inwestycyjnych
-pozyskiwanie projektów dla Generalnego wykonawcy
- budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
- planowanie i realizacja skutecznych strategii handlowych,
- negocjacje z kluczowymi klientami

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętności negocjacyjne
mile widziana znajomość j. angielskiego
• Umiejętność budowania długofalowych oraz partnerskich relacji handlowych z Klientami
• Nastawienie na sukces i determinacja w działaniu
• Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
• Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania autorskich pomysłów

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)