Pracownik prac dorywczych

RTC Robert Capała

Inny

Umowa o pracę

Firma RTC z Dęblina poszukuje zmotywowanego pracownika do pracy przy zadaniach dorywczych (pracownik prac dorywczych):

Zakres obowiązków:
- wykonywanie różnego rodzaju prostych prac zleconych, w tym m.in. prac porządkowych oraz organizacyjnych na terenie firmy;
- nadzór nad magazynem;
- wydawanie odzieży roboczej oraz nadzór nad kartami wyposażenia pracowników;
- dokonywanie zakupów na potrzeby firmy;
- sprzątanie biura;
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, związanych z bieżącą pracą zakładu.

Wymagania

- Dyspozycyjność
- Motywacja do pracy
- Komunikatywność
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Sumienność
- Prawo jazdy kat. B
Miejsce pracy
  • Dęblin pow. rycki, Lubelskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.