Czy to Twoja firma?

Lotnicza Akademia Wojskowa praca

Dęblin

W sercu malowniczego Dęblina, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza Lotnicza Akademia Wojskowa – instytucja, która od ponad dziewięciu dekad kształtuje przyszłość polskiego lotnictwa. Jesteśmy dumni, że nasza uczelnia, znana jako "Szkoła Orląt", jest uznawana za jedną z wiodących szkół lotniczych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Nasze dziedzictwo sięga drugiej dekady XX wieku, a od 1994 roku funkcjonujemy pod obecną nazwą, kontynuując misję kształcenia patriotów – inteligentnych, odważnych, zdyscyplinowanych i odpowiedzialnych liderów, gotowych służyć nie tylko w siłach powietrznych, ale i w życiu cywilnym.

Zespół naszych wykładowców i pracowników, liczący od 501 do 1000 osób, to fundament naszej akademii. To dzięki ich zaangażowaniu możemy oferować szeroki zakres programów nauczania, w tym studia wojskowe i cywilne na różnych poziomach, studia podyplomowe oraz studium oficerskie. Nasze podejście do edukacji łączy teorię z praktyką, co jest możliwe dzięki nowoczesnym statkom powietrznym, symulatorom i certyfikowanym ośrodkom szkolenia lotniczego.

Rozwijamy się nieustannie, inwestując w innowacje i jakość naszych usług. Jesteśmy dumni z naszej bogatej bazy dydaktycznej i kulturalno-oświatowej, nowoczesnych obiektów sportowych oraz własnego zaplecza szkoleniowego, które razem tworzą unikalne środowisko dla rozwoju naszych studentów. Nasza działalność naukowa i dydaktyczna jest wspierana przez własne wydawnictwo, co pozwala na szerzenie wiedzy i najlepszych praktyk w dziedzinie lotnictwa.

Nasza międzynarodowa obecność jest potwierdzona przez kształcenie pilotów z różnych krajów, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy z całego świata. Bezpieczeństwo i jakość naszych programów szkoleniowych są naszym priorytetem, co potwierdzają posiadane certyfikaty.

W Lotniczej Akademii Wojskowej wierzymy, że nasza konkurencyjność wynika z połączenia tradycji z nowoczesnością. Jesteśmy przekonani, że nasza misja kształcenia przyszłych liderów i specjalistów lotnictwa jest fundamentem, na którym budujemy bezpieczną i innowacyjną przyszłość w powietrzu. Zapraszamy do poznania naszej historii, doświadczenia i pasji, które są siłą napędową naszej akademii. Razem tworzymy przyszłość lotnictwa.

Lotnicza Akademia Wojskowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika grafika i fotografia media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Lotnicza Akademia Wojskowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lotnicza Akademia Wojskowa

Mapa Lotnicza Akademia Wojskowa

Siedziba główna

Lotnicza Akademia Wojskowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Lotnicza Akademia Wojskowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Lublin
  4. Puławy
  5. Kartuzy
  6. Kozienice
  7. Kraków
  8. Rzeszów
  9. Słubice
  10. Sulejów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Lotnicza Akademia Wojskowa - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Dęblin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1) dbanie o estetykę i czystość w Domach Studenckich DEDAL, IKAR, MEWA, ISKRA, Domu ASYSTENTA oraz ich otoczenia,
      2) współpraca z pracownikami recepcji w celu usprawnienia obsługi gości przebywających w Domach Studenckich,
      3) kontrola, przygotowywanie i odbiór bielizny hotelowej, współpraca z pralnią,
      4) ponoszenie odpowiedzialności za przedmioty nietrwałe znajdujące się w Domach Studenckich,
      5) sprzątanie pokoi noclegowych, łazienek, sanitariatów, korytarzy, klatek schodowych i schodów zewnętrznych,
      6) codzienne opróżnianie koszy na śmieci oraz wynoszenie wszelkiego rodzaju odpadów, śmieci do pomieszczeń lub pojemników do tego celu przeznaczonych,
      7) codzienne zamiatanie, odkurzanie i zmywanie przydzielonej powierzchni, ścieranie kurzu oraz wietrzenie pomieszczeń,
      8) codzienna dezynfekcja dostępnymi środkami czystości powierzchni przydzielonej do porządkowania,
      9) doraźne mycie okien, pastowanie posadzek i podłóg,
      10) usuwanie pajęczyn i kurzu ze ścian i sufitów oraz czyszczenie luster, lamp, klamek, itp.
      11) racjonalne stosowanie środków czystości,
      12) zgłaszanie przełożonemu zauważonych usterek lub zniszczonych i uszkodzonych przedmiotów w przydzielonych obiektach,
      13) zwracanie uwagi na sprzęt i wyposażenie, oraz natychmiastowe meldowanie o stwierdzonych nieprawidłowościach,
      14) wykonywanie obowiązków na innych obiektach należących do LAW,
      15) możliwość wykonywania obowiązków w systemie zmianowym,
      16) sprzątanie rejonów zewnętrznych należących do poszczególnych obiektów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: dodatkowe (będące przedmiotem oceny): 1) mile widziane doświadczenie w pracy pokojowej w hotelu, 2) umiejętność pracy w zespole, 3) dyspozycyjność, możliwość pracy w weekendy i popołudniami, 4) sumienność, dokładność, uczciwość i systematyczność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 493 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dęblinie