Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-08-09

Allcomp Polska Sp. z o.o.

to polski projektant i producent maszyn UNICUT do automatyzacji krojowni i optymalizacji procesu produkcyjnego. W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie proponujemy Naszym Klientom rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz rozwiązania „szyte na miarę”. Zaufali nam Klienci w 26 państwach na 3 kontynentach.

Zakres obowiązków:

  • zamawianie komponentów do produkcji maszyn oraz niezbędnych narzędzi produkcyjnych,
  • zapewnienie terminowej dostępności materiałów zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,
  • obsługa kooperacji, reklamacji,
  • realizacja zamówień wewnętrznych,
  • negocjacje warunków współpracy z dostawcami (warunki dostaw, ceny, uzgodnienia jakościowe, ogólna współpraca)
  • analizy cenowe,
  • ciągła optymalizacja stanów magazynowych,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie ERP,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami,
  • chęć rozwoju oraz otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • premie motywacyjne,
  • profesjonalne szkolenia,
  • współpracę z ekspertami,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bezpłatny strzeżony parking,
  • wyjazdy firmowe,
  • dobrą kawę.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-07-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Scanfil Poland Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW OPERACYJNYCH

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Mysłowice
Opublikowana:10-08-2020 POLECANA
NVH POLAND Sp. z o.o.

Specjalista w Dziale Zakupów

Bielsko-Biała
Opublikowana:11-08-2020
Adecco Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. zaopatrzenia z j. angielskim

Opublikowana:04-08-2020
HR SIGMA Sp. z o.o.

Specjalista ds. zaopatrzenia i rozliczeń

Wisła
Opublikowana:30-07-2020
Fiberlink

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Fiberlink
Fiberlink

POLECANA
Kraków

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1057 zł
UoP brutto/mies.