Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK SOCJALNY (O)

Zakres obowiązków:

Pracownik socjalny

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:
Wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku, wykształcenie zgodne z ustawą z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 stycznia 2008 r. w sprawie specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego realizowanej w szkołach wyższych, tj.:
a) dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny lub
b) dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub
c) ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna lub
d) do dnia 31.12.2013 r. ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego (specjalność wprowadzona począwszy od roku akademickiego 2008/2009) na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie - warunkiem uznania uprawnień do wykonywania zawodu pracownika socjalnego jest zrealizowanie w toku nauki wymaganej liczby 330 godzin przedmiotów oraz odbycie 240 godzi praktyk zawodowych szczegółowy wykaz przedmiotów można znaleźć w rozporządzeniu MPiPS z dnia 25.09.2008 r. w sprawie specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego realizowanej w szkołach wyższych lub e)
e) przed dniem 1 maja 2004 r. ukończone studia wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia lub
f) do 31.10.2007 r. ukończone studia wyższe magisterskie na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia lub socjologia; możliwość zatrudnienia emerytów i rencistów spełniających wymagania.
Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.30 - 15.30; wynagrodzenie: 2 850 zł brutto. Kontakt: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej; al. Matki Bożej Fatimskiej 9; wcześniejszy kontakt tel.: 14 688 20 25, CV przesyłać na adres: mklusek@mops.tarnow.pl
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 850 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Matki Bożej Fatimskiej 9, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV, dyplomy lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel.
Zawód:
Tarnów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2850 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-02-04
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-24
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK SOCJALNY

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: umowa na okres próbny
Dom Pomocy Społecznej w Mielcu
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Mielec
2020-01-31
od 2800 zł

PRACOWNIK PIONU SPOŁECZNEGO

"DA VINCI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4850 zł
Wieliczka