Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK PRODUKCJI

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-23

Zakres obowiązków:

Przygotowanie potraw według określonych receptur, tworzenie receptur, dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy. Praca w godzinach 7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00

Wymagania:

Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych
umiejętność pracy w zespole
zdolności manualne
Inne wymagania:
Istnieje możliwość przyuczenia do pracy na wskazanym stanowisku, mile widziane doświadczenie w gastronomii.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
2 600 - 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia:
Planowany okres zatrudnienia 1 miesiące / umowa zlecenie, kolejna umowa umowa o pracę.
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Rzeźnicza 7, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
LUCKY FISH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Raciborska 17, 30-384 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Zawód:
Rybak/Przetwórca ryb
Brzesko
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
2600-3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-01-23
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-23
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)