Twoje wsparcie w rekrutacji

Manewrowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-28

Ogłoszenie na stanowisko Manewrowy - CTL Logistics Sp. z o.o.

CTL Północ

spółka z Grupy CTL, lidera kolejowych przewozów towarowych

poszukuje osób na stanowisko

MANEWROWY

Możliwe lokalizacje: Tychy; Bytom, Mysłowice, Gdynia, Gdańsk

bocznica KWK Piast-Ziemowit (Rejon Ziemowit), Mysłowice-Wesoła, Bobrek

Stanowisko:Manewrowy

Zakres obowiązków

  • wykonywanie manewrów w wyznaczonym okręgu nastawczym przy pomocy przydzielonej lokomotywy i drużyny manewrowej,
  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic,
  • zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem,
  • wykonywanie prac załadunkowych (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami),
  • operatywna realizacja planu pracy manewrowej,
  • współpraca z pracownikami służb kolejowych i kopalnianych w celu zapewnienia ciągłości i terminowości świadczonych usług.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (najlepiej o profilu kolejowym, elektrycznym lub mechanicznym),
  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko manewrowego,
  • odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Co oferujemy

  • pracę stacjonarną, umowa o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prywatną Opiekę Medyczną w Luxmed,
  • bogaty Pakiet ZFŚS,
  • ubezpieczenie Grupowe w PZU
Zawód:
Pracownik kolei
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-31
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MANEWROWY ZWROTNICZY

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa o pracę
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO - USŁUGOWO - HANDLOWE "ARTEL-WOKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNO
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Lędziny
2020-01-15
od 3000 zł

MANEWROWY

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez PUP
od 3000 zł
Ruda Śląska
2020-01-14
od 3000 zł