Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Trade Marketingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-16

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kreowanie i koordynowanie działań trade marketingowych w zakresie produktów należących do portfolio Maspex. Eksperta, który dzięki przeprowadzonym analizom, posiadanemu doświadczeniu i efektywnej pracy będzie potrafił wybrać właściwą drogę rozwoju naszych marek w punktach sprzedaży.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • analiza i diagnoza rynku
  • tworzenie strategii rozwoju marek Maspex w obszarze dystrybucji, merchandisingu i sprzedaży
  • planowanie kalendarza działań promocyjnych dla wybranych grup produktów i kanałów sprzedaży
  • budowanie dostępności i widoczności produktów Maspex w punktach sprzedaży
  • wdrażanie, monitorowanie i ewaluacja podejmowanych działań
  • rekomendowanie zmian i innowacji w oparciu o zdobyte doświadczenie, dostępną wiedzę i trendy rynkowe
  • przygotowywanie i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi
  • tworzenie i rozliczanie budżetu promocyjnego

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe (mile widziany dyplom na kierunkach związanych z zarządzaniem, marketingiem i naukami społecznymi)
  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale trade marketingu lub pokrewnym (marketing, analizy, shopper insight) lub agencji badawczej
  • posiadasz wysokie umiejętności analityczne (wymagana bardzo dobra znajomość narzędzi Office, w szczególności MS Excel)
  • jesteś osobą kreatywną, operatywną, odpowiedzialną i komunikatywną
  • bardzo dobrą organizację masz we krwi i lubisz realizować to, co sobie zamierzyłeś
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i czynnie z niego korzystasz

Firma oferuje:

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy w Wadowicach
  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych oraz wiedzy z zakresu marketingu, trade marketingu i shopper-marketingu
  • możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce
  • programy szkoleń i kursy językowe
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport.
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
394
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRUPA MASPEX

Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych

Zawód: inny Rodzaj: umowa zlecenia
Wadowice
2019-10-15
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.

PRACOWNIK DO SPRAW PRZYJĘĆ I WYDAŃ POJAZDÓW

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-10-18 POLECANA
Manpower Group Sp z o.o.

Mobilny Barista - praca podczas eventów na terenie Bielska-Białej/Tychów/Gliwic

22-25 zł
UoP brutto/h

POLECANA
22-25 zł
Hutchinson Poland

Staż w Dziale Produkcji

Zawód: inny Rodzaj: staż
2019-10-15
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.

PRAKTYKI - TECHNOLOG / PROGRAMISTA / KONSTRUKTOR / INŻYNIER PROCESU

Zawód: inny Rodzaj: inna

POLECANA
2019-10-09 POLECANA
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Katowice
2019-10-10
Randstad

operator urządzeń przeładunkowych

Zawód: inny Rodzaj: praca stała
Randstad
Randstad
Gliwice
2019-10-15

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2019-10-17

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

Zabrze
2019-10-15

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2019-10-15