Twoje wsparcie w rekrutacji

AUTOMATYK

KIM JESTEŚMY!

 SYLVA Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniające 300 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny.

Podstawową działalność spółki stanowi projektowanie, produkcja i dostarczanie wysokiej jakości  produktów z drewna.

NASZE WARTOŚCI!

SYLVA działa w Polsce od 1994 roku, szanując podstawowe wartości: pasję do drewna, zaangażowanie w innowacje, szacunek dla pracowników i ich bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój.

DOŁĄCZ DO NAS!

SYLVA  to miejsce dla otwartych i lubiących wyzwania ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie. Stawiamy na naturalność i bycie sobą,  wspierając rozwój naszych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i instalacji na terenie fabryki (urządzenia elektryczne, Urządzenia pneumatyczne, automatyka, pomiary, wizualizacje, systemy sterowania,)
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych (automatyka i robotyka)
  • Analizy awarii i dokonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • Bieżące naprawy, diagnostyka i konserwacja

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego (automatyk/energetyk/elektryk/mechatronik)
  • Praktycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu automatyki
  • Zainteresowania analizą problemów i wdrażaniem praktycznych rozwiązań
  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na pomoc innym

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmieo ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowęo pracę
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • Oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę
  • Wsparcie przy relokacji (m.in. możliwość skorzystania z mieszkania służbowego w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Sylva Sp. z o.o. , ul. Kościerska 2 , 83-441 Wiele, NIP: 591-00-11-457
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Kościerzyna
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
86
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
"ESPACK" KUFEL PIOTR
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Świecie
2019-08-26
od 2250 zł

ELEKTROMECHANIK/ AUTOMATYK PRZEMYSŁOWY

ANCORA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA