Twoje wsparcie w rekrutacji

Technik Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-18

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • Współpraca z liderami poszczególnych działów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne,
  • Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
  • Znajomość układów hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1 kV,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej.,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki oraz premie,
  • Kartę sportową Multi Sport,
  • Prywatna opiekę medyczną,
  • Bony świąteczne,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Możliwość poznania standardów pracy w dużej, międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bezpłatny dojazd na ternie Łodzi oraz z Łasku, Pabianic i Piotrkowa Trybunalskiego.
Zawód:
Technik
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-5000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
132
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POMOCNIK GALWANIZERA

Zawód: technik Rodzaj: umowa na okres próbny
DANEX JAKUB TALARCZYK
od 2775 zł
UoP brutto/m-c
Zgierz
2019-09-06
od 2775 zł

GALWANIZER - POMOC GALWANIZERA

Zawód: technik Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2800 zł
Rzgów
2019-09-02
od 2800 zł

"BARWIL" USŁUGI GALWANICZNE S.C. TOMASZ BARCZAK,ANNA WILCZYŃSKA
od 2250 zł
Piotrków Trybunalski
2019-08-28
od 2250 zł

Legalizator

Zawód: technik Rodzaj: praca stała
Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
Łowicz
2019-09-17

APARATOWY

Nobilus Ent Koźluk Kutno
Kutno
2019-08-06

TECHNIK CYFROWYCH PROCESÓW GRAFICZNYCH

od 2250 zł
Radomsko
2019-09-13
od 2250 zł

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

PW Krystian Sp. z o.o.
od 3000 zł
Przysucha
2019-08-14
od 3000 zł