Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
POLMOS BIELSKO BIAŁA S A

Specjalista ds. opakowań

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Polmos Bielsko-Biała SA to czołowy producent najlepszych wyrobów alkoholowych w Polsce.  Do produkcji naszych wyrobów używamy jedynie starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wyróżniają nas wysokie standardy, a dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym nieustannie podnosimy jakość produkowanych przez nas marek.

Zakres obowiązków

  • Opracowanie oraz aktualizacja specyfikacji poszczególnych materiałów opakowaniowych wraz z określeniem stosownych AQL dla poszczególnych defektów danego materiału. Udział w procesie akceptacji specyfikacji przez dostawcę i zamawiającego. Administracja elektronicznej bazy specyfikacji.
  • Opracowanie i aktualizacja procedur, instrukcji oraz metodyk związanych z transportem, przechowywaniem i nadzorem (kontrola jakości) nad dostarczanymi materiałami opakowaniowymi. Opracowanie dodatkowych (specjalistycznych) metod i metodyk kontroli materiałów opakowaniowych.
  • Dostarczanie metodyk oraz monitoring rutynowych procesów kontroli jakości dla materiałów opakowaniowych.
  • Czynny udział w pracach zespołu NPD/EPD w zakresie wdrażania nowych opakowań.
  • Dobór formy oraz nadzór nad przebiegiem testów nowych materiałów opakowaniowych.
  • Raportowanie wyników testów z identyfikacją/analizą ryzyka i zagrożeń danych materiałów na poszczególnych etapach produkcji.
  • Wsparcie Rozlewni podczas opracowywania układu paletyzacji danego produktu (SW do opracowania układu paletyzacji)
  • Wsparcie działu Produkcji i Zakupów w zakresie rozpatrywania przyczyn niezgodności materiałów opakowaniowych wykrytych podczas przyjęcia do zakładu lub w trakcie produkcji.
  • Sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej i wysyłanie jej do dostawców. Udział w rozmowach wyjaśniających z dostawcą, nadzorowanie planów działań prewencyjno-korygujących określonych w ramach rozpatrywania reklamacji materiałów opakowaniowych.
  • Wsparcie działów produkcji i obsługi technicznej w zakresie dostosowania ustawień urządzeń do nowych materiałów opakowaniowych
  • Wsparcie merytoryczne dla opracowujących Karty Produktu.
  • Wsparcie merytoryczne dla prowadzących administracje nowych materiałów opakowaniowych w SAP (indexy SAP dla materiałów opakowaniowych, BOMy dla wyrobów gotowych).
  • Wsparcie działu Zakupów podczas realizacji audytów u dostawców materiałów opakowaniowych.
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z materiałami opakowaniowymi na potrzeby menadżerów oraz Zarządu.
  • Samodzielne prowadzenie projektów opakowaniowych na zlecenie Kierownictwa Spółki.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie techniczne, mechaniczne; inżynieria produkcji, projektowanie opakowań lub pokrewne.
  • Umiejętność posługiwania się schematami i rysunkami technicznymi.
  • Znajomość podstaw metrologii oraz umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym.
  • Znajomość przepisów i standardów w przemyśle spożywczym (GMP, HACCP).
  • Znajomość metod kontroli statystycznej.
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej średniozaawansowanym.
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (karta medyczna, dofinansowania i inne).
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy.
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    POLMOS Bielsko-Biała S.A. , ul. Karpacka 11 , 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: POLMOS Bielsko-Biała S.A., ul. Karpacka 11, 43-316 Bielsko-Biała, NIP: 5470048857 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.