FOX

Stażysta w Dziale Jakości

  • Wilamowice, śląskie pow. bielski

Inżynier jakości

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Dzisiaj produkty FOX dostępne są dla użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

Przy tak wszechstronnym działaniu nieustannie rozwijamy zespół poszukując zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na rozwój pracowników oferując stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości udziału w ciekawych projektach oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zobacz film i poznaj FOX bliżej!

Zakres obowiązków

Jako stażysta w Dziale Jakości w FOX, będziesz odpowiadał/a za szerokie wsparcie aktywności zespołu w zróżnicowanych projektach i działaniach, między innymi:

  • Opracowywanie standardów jakościowych,
  • Wsparcie w działaniach korygujących, a także analizach problemów jakościowych,
  • Pomoc w analizie reklamacji,
  • Analizowanie danych jakościowych, przygotowywanie zestawień, raportów.

Staż w FOX to szansa na zdobycie wartościowego doświadczenia w firmie realizującej zamówienia na całym świecie, a być może również początek ciekawej przygody na wiele lat.

Wymagania

Świetnie sprawdzisz się w tej roli, jeżeli:

  • Jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem studiów wyższych (mile widziana specjalizacja -zarządzanie jakością, inżynieria jakości itp.)
  • Należysz do osób rzetelnych, odpowiedzialnych i skrupulatnych,
  • Wyróżnia cię otwartość, zaangażowanie i zapał do zdobywania wiedzy,
  • Dobrze jeśli do tego potrafisz komunikować się w języku angielskim.

Oferujemy

  • Płatny staż w młodym i zgranym zespole, który będzie dla Ciebie wsparciem w zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie, jeśli nie jesteś w stanie podjąć pracy w pełnym wymiarze,
  • Opiekę mentora i współpracę z ekspertami,
  • Pracę i zadania którymi możesz pochwalić się w CV,
  • Realną możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Więźniów Oświęcimia 50,43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)