Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Elektromonter-wyjazdy z Radomia/delegacje

  • Radom, mazowieckie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Polska firma istniejąca od lat 90, zajmująca się modernizacją oświetlenia ulicznego poszukuje do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom, wyjazdy delegacyjne

Zakres obowiązków

  • Modernizacja systemów oświetlenia ulicznego,
  • Instalacja i wymiana opraw oświetlenia drogowego,
  • Wymiana i montaż kabli oświetleniowych,
  • Montaż szaf oświetleniowych,
  • Prace na liniach napowietrznych i kablowych,
  • Obsługa maszyn elektromonterskich.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na liniach napowietrznych i kablowych,
  • Doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Aktualne uprawnienia SEP,
  • Prawo jazdy kategorii C mile widziane,
  • Mile widziane uprawnienia PPN lub na podnośnik koszowy,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia oraz odzież ochronną na budowie oraz telefon służbowy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
  • W przypadku wyjazdów delegacyjnych zakwaterowanie i transport zapewnione przez pracodawcę,
  • System nagród zadaniowych i diety, ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie uprawnień PPN, na obsługę podnośników koszowych,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana