Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Serwisant/Instalator/Monter systemów PPOŻ

  • Warszawa, mazowieckie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Igrekkwadrat S.C. jest firmą z branży elektrycznej, zajmuje się pracami instalacyjnymi, montażowymi oraz serwisem systemów w zakresie PPOŻ. Chętnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa. Praca stacjonarna.

Zatrudniamy bez pośredników. Szukasz pracy na miejscu? – dobrze trafiłeś!

Zatrudnimy serwisantów z mniejszym i większym doświadczeniem, potrzebujemy osób nie na 2-3 mc, TYLKO stała i długoterminowa współpraca.

Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności, około 38 zł/h. Stawkę można negocjować z kierownikiem. Zapraszamy.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Testowanie i konserwacja systemów SSP oraz niskoprądowych,
  • Modernizacja powyższych instalacji,
  • Wykonywanie dokumentacji.

Wymagania

Od pracowników wymagamy:

  • Samodzielności przede wszystkim i doświadczenia przy PPOŻ,
  • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności,
  • Chęci związania się z nami TYLKO na dłuższy czas,
  • Umiejętności czytania technicznej dokumentacji.

Oferujemy

Co oferujemy dla Ciebie:

  • Stałą i długoterminową pracę,
  • Umowę o prace/dzieło lub B2B (jako podwykonawca) – kto jak woli,
  • Opłacamy badania i BHP,
  • Pracę od 7 do 15 (mamy również i nadgodziny, które dodatkowo płacone).

Dodatkowa WAŻNA informacja: atutem będzie jeżeli masz uprawnienia SEP, kilkuletni staż pracy przy SSP, nie masz lęku na wysokościach oraz niekaralność – warunek KONIECZNY.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane pracą.

Dzwoń: 502 267 530. Pisz SMS lub znajdź nas na WhatsApp.

Jak nie odbierzemy, to oddzwonimy. Biuro czynne do 16.

Wolisz napisać SMS? Treść „ ppoż”.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje dokumenty aplikacyjne w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Pracownicy budowlani  Sp. z o.o. ul. Korczaka 4 07-409 Ostrołęka, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji lub zaznacz odpowiednią zgodę w formularzu aplikacyjnym za pośrednictwem elektronicznego systemu Hrlink, który pojawi się po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.
    Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. 07-410 Ostrołęka Korczaka 4, NIP: 7582358966 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.