Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
DAWN FOODS POLAND sp. z o.o.

Płatny staż w dziale Supply Chain

  • Bielsko-Biała, śląskie

Logistyk

Umowa zlecenie

Część etatu

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Dawn Foods Poland, która jest marką od 2021 roku to godny zaufania producent, oferujący szeroką gamę produktów, takich jak mieszanki, różnego rodzaju kremy, nadzienia owocowe i nieowocowe, galaretki i stabilizatory, polewy i pasty, farsze wytrawne, a także ofertę lodów, granit i sosów. Ofertę wyróżnia także najnowsza linia produktów bez dodatku cukru, w skład której wchodzą mieszanki, owoce i dodatki added sugar free.

Intensywnie się rozwijamy i dlatego do naszego kameralnego zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej przy ul. Piekarskiej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

S T A Ż Y S T Y

Zakres obowiązków

  • Zlecenia transportowe
  • Rozliczenia sald palet z Klientami
  • Uzgodnienia zapasów pomiędzy DF Poland a wszystkimi magazynami zewnętrznymi
  • Wsparcie integracji Master Data pomiędzy systemami
  • Wsparcie w przygotowaniu do audytu

Wymagania

  • Status studenta jeszcze przez min. 1 roku (kierunek logistyka lub pokrewne)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (komunikatywnym)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Dostępność min. 24h tygodniowo

Oferujemy

  • Płatny staż w wymiarze min. 6 m-cy na podstawie umowy zlecenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia dzięki współpracy z pozytywnymi ludźmi
  • Zespół nastawiony na dzielenie się wiedzą, wsparcie opiekuna stażu, możliwość udziału w szkoleniach o różnorodnej tematyce
  • Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej zwane RODO), informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dawn Foods Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Piekarska 130, KRS 0000880208; REGON: 388046642; NIP 9372733152, zwany dalej „Administratorem”.
    2. Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją – wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie) RODO. Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu.
    W przypadku Pana/Pani zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO.
    WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.
    3. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych.
    4. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    5. Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby upoważnione i zobowiązane do zachowania poufności.
    6. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    7. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
    8. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

    Jeżeli chce Pan/i zezwolić nam na wykorzystywanie Pana/i CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Jabex Sp. z o.o. prosimy zamieścić w swoim CV poniższą zgodę:

    „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Jabex Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.”

    Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dawn Foods Poland Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372733152 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.