Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
COOPER STANDARD POLSKA SP Z O O

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Cooper Standard Polska  jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki Cooper Standard w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Myślenicach oraz Dzierżoniowie. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Dzisiejszy i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

Zakres obowiązków

  • kontakt z klientami obcojęzycznymi z branży Automotive,
  • organizacja i zarządzanie wysyłkami do klientów,
  • zarządzanie zamówieniami i reklamacjami logistycznymi klientów,
  • zarządzanie opakowaniami,
  • zarządzanie transportem – odpowiedzialność za kontakty ze spedytorami,
  • zarządzanie transferami od strony logistycznej.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne),
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej – logistyka, handel międzynarodowy, obsługa klienta – mile widziane,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • praktyczna umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych,
  • umiejętność pracy zgodnie z normami ISO 14001, PN 18001, IATF 16949:2016,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego dostosowania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych (pod presją czasu),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna umiejętność obsługi systemu SAP, EDI będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wyróżniającą się, niepowtarzalną i przyjazną atmosferę pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji na stanowisko Operator maszyny, prowadzonym przez firmę Cooper Standard Polska Sp. Z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej. Jednocześnie oświadczam, iż jestem świadom/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cooper Standard Polska Sp. z o. o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Piekarska 77, NIP: 9372107271 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.