Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
P.H.U. GAMAX Dorota Zając

Kierowca kat. B/ Magazynier

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 600-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Firma Gamax powstała w 1990 r. i od razu nastawiła się na sprzedaż produktów przykasowych. W tym czasie znacznie zwiększyliśmy bazę naszych klientów jak i teren działania.

Aktualnie jesteśmy w trakcie przekształcania formy prawnej na Spółkę Kapitałową.

Od początku naszej działalności dużą wagę przywiązywaliśmy sprostaniu wymaganiom naszych klientów co pozwoliło nam zaskarbić sobie ich zaufanie. Dokładając wszelkich starań w rozwój firmy wprowadziliśmy szereg udogodnień technicznych. Obecnie posiadamy ok.4000 klientów, których obsługuje 20 Przedstawicieli Handlowych wyposażonych w mobilny system sprzedaży.

Cała firma liczy sobie obecnie blisko 50 pracowników, którzy cały czas dbają o szybką, fachową i bezproblemową obsługę klienta.

Zakres obowiązków

  • Jako kierowca:
  • dostarczanie towarów do klientów w zasięgu Bielska-Białej, Żywca ,śląska, małopolski
  • załadunek i rozładunek towarów,praca na magazynie
  • bieżące rozliczanie się z dokumentów
  • dbałość o powierzone auto
  • Na Magazynie:
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek dostarczonych towarów do magazynu
  • wydawanie i przyjmowanie towarów
  • pakowanie do wysyłki
  • praca dwuzmianowa w godzinach 6:00-14:00, 12:00-20:00

Wymagania

  • uczciwość
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność (możliwość delegacji)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość nadgodzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest P.H.U. ”GAMAX” DOROTA ZAJĄC 43-300 Bielsko Biała Krakowska 337, NIP: 5470001206. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. ”GAMAX” DOROTA ZAJĄC 43-300 Bielsko Biała Krakowska 337, NIP: 5470001206 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.