Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Świerklaniec, śląskie pow. tarnogórski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, MIEJSKI I PODMIEJSKI

zatrudni osoby na stanowisko

Kierowca autobusu - 10 000 premii na START!!!

Obowiązki

  • Wykonywanie obowiązków kierowcy na liniach komunikacji miejskiej

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. D + świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób

Oferujemy

  • Dla pierwszych 30-tu osób PREMIA NA START - 10 000 zł.
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę na nowoczesnym taborze
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • premie okolicznościowe i jubileuszowe
  • preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • dofinansowanie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • program poleceń pracowników

  • Dla osób nieposiadających uprawnień możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy kat. D
  • Kontakt:
  • osobisty: 42-622 Świerklaniec, ul. Parkowa 3, pokój nr 2 lub 12
  • telefoniczny: 32 381 33 38, 32 381 33 15
  • mailowy: Aplikuj