Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Ruda Śląska, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest firmą, która działa na rynku od roku 1993. Przedsiębiorstwo zarejestrowane jest w Żorach, a główne biuro ma swoją lokalizację w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Łużyckiej. Firma świadczy głównie usługi transportu publicznego i przewozu pasażerskiego na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego (powiat dzierżoniowski, Wałbrzych, Wrocław).

Zajezdnie autobusowe przewoźnika na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego: Pszczyna, Wodzisław, Rybnik, Zabrze, Bielawa, Wrocław, Żory

Praca dotyczy zajezdni zlokalizowanej w Zabrzu przy ul. Ziemskiej

Kierowca autobusu

Obowiązki

  • wykonywanie pracy zgodnie z rozkładem jazdy,
  • wypełnianie kart drogowych,
  • monitorowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach,
  • sprzedaż biletów komunikacji miejskiej.

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. D,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób (opcja zrobienia kwalifikacji zawodowych za pośrednictwem pracodawcy),
  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy

  • darmową opiekę medyczną
  • finansowanie uprawnień na kategorię D,
  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • pracę na nowym taborze,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik pracy.

Tel. 790 800 578

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. 44-240 Żory Gajowa 62, NIP: 6511736515 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.