Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Mechanik, elektryk samochodów ciężarowych

  • Tychy, śląskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

KEMPKA SP. Z O.O.

Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi transportu oraz spedycji ładunków na terenie całej Europy.

Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży transportowej, a także nowoczesnych technologiach, usprawniających prowadzenie działalności, oferujemy usługi na najwyższym europejskim poziomie pod względem technicznym, ekologicznym oraz organizacyjnym.

Systematycznie odnawiany, nowoczesny park pojazdów w połączeniu z młodą i ambitną kadrą operującą innowacyjnymi rozwiązaniami teleinformatycznymi daje nam pełen profesjonalizm wykonywanych usług.

Dbamy o bezpieczeństwo ładunków naszych klientów, dlatego też suma naszego ubezpieczenia opiewa na wartość 510.000,00 EURO, a wszystkie nasze pojazdy posiadają system stałego monitoringu, pozwalający w czasie rzeczywistym kontrolować pozycję Państwa towarów.

Szukasz pracy na stanowisku mechanika pojazdów ciężarowych? Dobrze trafiłeś!

Zakres obowiązków

Wykonywanie napraw i przeglądów pojazdów ciężarowych i naczep

  • Diagnostyka pojazdów i naczep
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Pomoc w codziennym funkcjonowaniu serwisu ogumienia pojazdów

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów

  • Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie uprawnień technika tachografów będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność skutecznego planowania i organizowania swojej pracy
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatki stażowe
  • Elastyczne systemy pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: zniżki na wszystkie nasze usługi, np.: przegląd rejestracyjny pojazdu, wymiana ogumienia, ubezpieczenie pojazdu prywatnego, paliwo

Pomagamy obcokrajowcom:

  • Meldunek oraz nadanie numeru Pesel
  • Możliwość zakwaterowania
  • Konto bankowe
  • Zezwolenie na pracę
  • Ubezpieczenie A1 oraz EKUZ
  • Szkolenia i badania
  • Karta pobytu

Zapraszamy do współpracy!

Siedziba firmy znajduje się w Łaziskach Górnych.

KEMPKA Lider Park ()

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KEMPKA SP. Z O.O. 43-170 Łaziska Górne ul. Spokojna 1c, NIP: 6351831592 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.