Investment Development Manager

Telecom Infrastructure Partners Sp.z o.o.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Informatyk

Umowa o pracę

Praca zdalna

Poszukujemy w następujących regionach:
LUBUSKIE, MAŁOPOLSKIE, POMORSKIE, ŁÓDZKIE, KUJAWSKO POMORSKIE.

Opis stanowiska
IDM – Investment Development Manager / Menedżer ds. Inwestycji i Rozwoju posiada lub rozwija umiejętności porównywalne z bankierem inwestycyjnym TMT (Tech, Media and Telecom), w tym wiedzę na temat operatorów komórkowych i spółek typu „tower”, działalności M&A, udostępniania sieci, technologii telekomunikacyjnych, wartości pieniądza w czasie , analizy ryzyka i korzyści, dzierżawy terenu, dokumentacji transakcyjnej, „due diligence” handlowej i prawnej, umiejętności obsługi klienta i zdolności przywódcze.

Kogo szukamy to:

Osoba samodzielna, posiadająca zdolność kreatywnego myślenia
Niezachwiana uczciwość i chęć pomagania ludziom
Wysoki poziom ciekawości intelektualnej i pasja ciągłego uczenia się i rozwoju
Zdolność do rozsądnego osądu, podejmowania świadomych decyzji i niezależnego działania
Duża dbałość o szczegóły i wysoki poziom uwagi do detali
Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i na piśmie
Umiejętność zarządzania szybkimi harmonogramami i proaktywnego rozwiązywania potencjalnych konfliktów
Gracz zespołowy, potrafiący wykorzystać różnorodność doświadczeń i przekonań
Zaangażowanie na rzecz TIP i jej klientów

Kwalifikacje:

Wymagane jest wykształcenie średnie
Preferowany jest tytuł licencjata
Płynna znajomość języka polskiego i języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
3-5 lat doświadczenia w branży nieruchomości, usługach finansowych, doradztwie lub sprzedaży
Dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook i systemy CRM)
Orientacja na obsługę klienta

Wynagrodzenie i świadczenia

Konkurencyjne wynagrodzenie
Elastyczne środowisko pracy
Umowa B2B
Regularna współpraca z doświadczonym zespołem
Stały mentoring i edukacja
Realna szanse na nagrody i awans
Szkolenia międzynarodowe

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, wyślij swoje CV na adres @

Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse i wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, tożsamość płciową, orientację seksualną, chroniony status weterana lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez prawo.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)