Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.03.2024

Elektryk przemysłowy

  • Belgia zagranica
  • 108-121 zł netto / godz. Kontrakt B2B
  • 95-108 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Elektryk

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Szukasz pracy w Belgii? Dołącz do WorkForce! Dla naszych klientów działających w sektorze budowlanym i przemyśle poszukujemy doświadczonych elektryków mieszkaniowych i przemysłowych.

Zakres obowiązków

  • Będziesz wykonywać konserwację zapobiegawczą oraz naprawy elektrycznych urządzeń produkcyjnych

  • Będziesz diagnozować i usuwać usterki w systemach elektrycznych

  • Pracujesz zarówno samodzielnie jak i w zespole

  • Pracujesz zgodnie z wytycznymi i standardami bezpieczeństwa

  • Podczas nocnej zmiany również naprawiasz usterki natury mechanicznej, dlatego znajomość mechaniki jest dodatkowym atutem

Wymagania

  • Znajomość angielskiego na dobrym poziomie

  • Min. 4 lata doświadczenia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo 3 zmiany)

  • Doświadczenie w środowisku przemysłowym

  • Dobra znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i chęć do nauki

Oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową (interim)

  • Wynagrodzenie 22 - 25 euro brutto za godzinę

  • Dodatek zmianowy w wysokości 12,5% za wczesne i późne zmiany. W przyszłości, jeśli przejdziesz na nocną zmianę, dodatek będzie wynosił 25% za noc

  • Bony żywieniowe - 8 euro dziennie

  • Praca 40h tygodniowo

  • Cotygodniowe płatności

  • Bonus za polecenie współpracownika

  • Wsparcie opiekuna na każdym etapie współpracy

  • Pomoc z zakwaterowaniem (400€/miesiąc – pokój o jednoosobowy dobrym standardzie)

  • Administratorem danych osobowych jest WORKFORCE NV 2018 Antwerpen Mechelsesteenweg 271/1, NIP: BE0686672403. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WORKFORCE NV 2018 Antwerpen Mechelsesteenweg 271/1, NIP: BE0686672403 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.