Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.03.2024
SalesHR

Programista Python

  • Kraków, małopolskie
  • 12 000-16 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Programista

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma produkcyjna, działająca na rynkach całego świata, rosnąca w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, o przychodach kilkuset mln PLN.

Kraków, Nowy Sącz - praca hybrydowa

Zakres obowiązków

  • Analiza i Projektowanie Automatyzacji: Badanie istniejących procesów w firmie, identyfikacja obszarów możliwych do automatyzacji, projektowanie innowacyjnych rozwiązań.
  • Rozwój i Implementacja: Tworzenie skryptów, aplikacji lub narzędzi w Pythonie (oraz ewentualnie VBA jako dodatkowy atut) w celu automatyzacji procesów biznesowych.
  • Integracja z Systemami: Łączenie narzędzi automatyzacyjnych z istniejącymi systemami ERP oraz innymi platformami i bazami danych.
  • Testowanie i Optymalizacja: Zapewnienie efektywnego działania wdrożonych rozwiązań, ich ciągłe doskonalenie i optymalizacja.
  • Dokumentacja i Standardy: Opracowanie dokumentacji technicznej, instrukcji użytkownika oraz ustalanie standardów dla nowych procesów automatyzacji.
  • Szkolenia i Wsparcie: Organizowanie szkoleń dla użytkowników końcowych, udzielanie wsparcia i doradztwa.

Wymagania

  • Znajomość języka programowania Python: Wymagana zaawansowana znajomość Pythona, w tym doświadczenie z bibliotekami takimi jak Pandas, NumPy dla analizy danych i automatyzacji. Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność tworzenia i wdrażania skryptów, aplikacji lub narzędzi do automatyzacji: Doświadczenie w tworzeniu skryptów, które usprawniają procesy biznesowe, w tym automatyzację przepływu pracy, zarządzanie danymi i integrację systemów.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji i frameworkami: Praktyczna znajomość narzędzi takich jak Selenium, Robot Framework dla testów automatycznych lub podobnych, jak również frameworków webowych (np. Django, Flask) dla rozwoju aplikacji.
  • Znajomość REST API i usług webowych: Doświadczenie w integracji z zewnętrznymi API i systemami, w tym RESTful services, jest kluczowe dla efektywnego łączenia systemów i automatyzacji procesów.
  • Doświadczenie w testowaniu i optymalizacji rozwiązań automatyzacyjnych: Umiejętność projektowania i przeprowadzania testów jednostkowych oraz integracyjnych, wykorzystanie narzędzi do zarządzania wersjami (np. Git) oraz konteneryzacji (Docker) w celu optymalizacji i zapewnienia ciągłości działania aplikacji.
  • Bazy danych: Znajomość systemów zarządzania bazami danych (np. PostgreSQL, MySQL, MongoDB) i umiejętność pracy z SQL/noSQL jest niezbędna do efektywnego przetwarzania i zarządzania danymi.
  • Zdolności analityczne i problem-solvingowe: Wysokie kompetencje analityczne, zdolność do identyfikacji problemów oraz projektowania i wdrażania skutecznych rozwiązań.
  • Zdolność do pracy w zespole: Efektywna komunikacja w zespole, współpraca przy projektach, dzielenie się wiedzą i wsparcie kolegów w realizacji wspólnych celów.

Oferujemy

  • wynagrodzenie na podstawie umowy B2B, w zależności od doświadczenia między 12 000 a 16 000 PLN + VAT
  • pracę w systemie hybrydowym, do ustalenia w jakim wymiarze
  • elastyczny czas pracy
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w tworzącym się zespole IT
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.