Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.02.2024
  • Kraków, małopolskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Dodana
Wygasła (2 dni)
Spawacz TiG

Zobacz jak wygląda twoje przyszłe miejsce pracy ! https://vimeo.com/121134040

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko :

Spawacz TiG

Miejsce pracy: Kraków - Rybitwy
Region: małopolskie

Praca w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22).
Preferowane osoby zamieszkałe blisko firmy (osiedla Rybitwy, Złocień, Bieżanów, Płaszów, Prokocim, Nowa Huta)

Zakres obowiązków

  • Spawanie elementów metalowych cienkościennych
  • Przygotowywanie detali do spawania
  • Szlifowanie elementów
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w porządku
  • Wykonywanie zleceń zgodnie z rysunkami technicznymi

Wymagania

  • Pojęcie techniczne , umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TiG
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac szlifierskich
  • Motywacja i chęci do pracy

Oferujemy

  • Możliwość dodatkowych kursów spawalniczych
  • Wydzielone stanowisko pracy , ubrania robocze
  • Solidne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy , dodatkowe premie za wykonanie planu produkcji

  • Aplikując na ogłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sabaj System sp.z o.o. zawartych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.

    Aplikując na ogłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sabaj System sp.z o.o. . do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

    Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) informujemy, że:

    1. Administrator danych
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sabaj System sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Domagały 15, 30-841 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.Krakowa , pod numerem KRS 0000144683, NIP: 6792667118, REGON : 357948194, zwana dalej „Sabaj System”

    2. Inspektor Ochrony Danych
    Powołany został Inspektor Ochrony Danych. Adres: Inspektor Ochrony Danych, ul. Domagały 15, 30-841 Kraków, adres e-mail: praca@sabaj.pl .

    3. Cel przetwarzania danych i podstawy prawne
    Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie zgody.

    4. Udostępnienie danych osobowych
    Pani /Pana dane nie będą udostępnione nikomu poza firmą Sabaj System

    5. Okres przechowywania danych osobowych
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 lat.

    6. Przysługujące prawa
    W związku z przetwarzaniem przez Sabaj System Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:
    • prawo dostępu do danych osobowych,
    • prawo do sprostowania danych osobowych,
    • prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym),
    • prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
    • prawo do przenoszenia danych do innego administratora,
    • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w tym profilowania, oraz na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowania,
    • prawo do cofnięcia zgody w przypadku, gdy Sabaj System będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe w oparciu o zgodę, w dowolnym momencie i w dowolny sposób, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
    • prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
    7. Wymóg podania danych
    Podanie Pani/Pana danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji.

    8. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie
    Pani/Pana dane osobowe nie będą profilowane.

Praca alert - powiadomienia

Spawacz, Kraków

Te oferty mogą Cię również zainteresować