Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Ochrona - Poznań, Żerniki, Swarzędz, Komorniki

Impel
  • Poznań, wielkopolskie

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY - OFERTA RÓWNIEŻ DLA KOBIET

Lokalizacja:

Poznań, Swarzędz, Komorniki, Żerniki, Skórzewo, Swadzim

Dni i godziny pracy: zmiany 12h, 24h

Zakres obowiązków: kontrolowanie pracujących na obiekcie pracowników, zapobieganie kradzieżom, obchody obiektu, obsługa monitoringu, raportowanie, prowadzenie książki służby

Oferujemy

stabilne zatrudnienie od zaraz

pełne przeszkolenie

umundurowanie

umowę o pracę lub umowę zlecenie

premia wynikowa na niektórych obiektach

wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca (umowa o pracę) lub 15-tego każdego miesiąca (umowa zlecenie)

miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

Wymagania

podstawowa znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office (WARUNEK KONIECZNY)

doświadczenie w ochronie obiektów przemysłowych, handlowych, logistycznych lub biurowych będzie dużym atutem

kultura osobista i opanowanie

spostrzegawczość i podzielna uwaga;