Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.01.2023

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Wynagrodzenie
  • 25 - 33 PLN / h brutto Umowa o pracę
Operator linii montażowej

Zakres obowiązków

  • montaż podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, silniki)
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o jakość montowanych elementów

Wymagania

  • dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie min. 5040 zł brutto miesięcznie na start (stawka podstawowa z 20% dodatkiem za pracę w systemie 4-brygadowym),
  • dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej
  • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez pracodawcę oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne
  • dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę
  • Dziękujemy za ubieganie się o pracę w White Drive Motors and Steering Sp. z o.o., Bielany Wrocławskie ul. Logistyczna 1, 55-040 Kobierzyce. W ramach procesu rekrutacji dokonamy rejestracji Pana/Pani aplikacji i będziemy przetwarzać informacje ujawnione przez Pana/Panią, w tym dane osobowe, jak określono w niniejszym powiadomieniu informacyjnym. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że zapoznał/a się Pan/Pani z treścią niniejszego powiadomienia informacyjnego i przejmuje Pan/Pani do wiadomości jego treść oraz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sposób określony w niniejszym powiadomieniu. W celu dokonania oceny Pana/Pani aplikacji przetwarzamy informacje, w tym dane osobowe, które zostały podane w formularzu aplikacyjnych i CV. Zaleca się nieujawnianie w aplikacji szczególnie chronionych danych osobowych, takich jak informacje ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, religię, przynależność do związków zawodowych, orientację seksualną itp. Pana/Pani dane osobowe będą udostępniane i przetwarzane przez pracowników White Drive Motors and Steering odpowiedzialnych za proces rekrutacji. W większości przypadków są to pracownicy działu HR i kierownik działu. W zależności od danego stanowiska pracy mogą zostać uwzględnieni dodatkowi pracownicy firmy White Drive Motors and Steering. Jeśli na danym stanowisku pracy wymagane jest wypełnienie testów osobowości lub podobnego testu, zostanie Pan/Pani o tym poinformowany po przetworzeniu przez nas jego aplikacji. Wyniki takich testów będą traktowane jako poufne, ale zostaną uwzględnione w naszej ocenie aplikacji kandydata. Jeśli otrzyma Pan/Pani ofertę pracy w firmie White Drive Motors and Steering, Pana/Pani aplikacja i dodatkowe dane osobowe uzyskane w trakcie procesu rekrutacji staną się częścią akt pracowniczych. W ramach procedury wprowadzania do pracy w firmie White Drive Motors and Steering pracownik otrzyma osobne informacje dotyczące akt pracowniczych oraz przetwarzania przez nas jego danych osobowych w tym zakresie. Jeśli nie otrzyma Pan/Pani oferty pracy, będziemy przechowywać aplikację i wszelkie dodatkowe dane osobowe uzyskane podczas procesu rekrutacji przez okres 12 miesięcy po odrzuceniu przez nas jego kandydatury, chyba że kandydat wyrazi zgodę na przechowywanie jego danych osobowych przez dłuższy okres. Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przechowywanie swoich danych osobowych, będziemy mogli uwzględnić jego aplikację przy przyszłych ofertach pracy w firmie White Drive Motors and Steering. W celu pozyskania kandydatów o najlepszych kwalifikacjach współpracujemy z różnymi biurami rekrutacji lub innymi biurami konsultingowymi, które mogą nam pomagać w ocenie aplikacji kandydata, jak również w przeprowadzaniu i przeglądzie testów osobowościowych itp. Informujemy, iż ma Pan/Pani prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych, które Pana/Panią dotyczą, z zastrzeżeniem pewnych wyjątków ustawowych. Ponadto może Pan/Pani sprzeciwić się gromadzeniu i dalszemu przetwarzaniu jego/jej danych osobowych. Ma Pan/Pani także prawo w razie potrzeby skorygować swoje dane osobowe. W pewnych okolicznościach może się Pan/Pani zwrócić do nas z prośbą o przedstawienie przeglądu jego danych osobowych w uporządkowanym, powszechnie wykorzystywanym i nadającym się do odczytu komputerowego formacie oraz o przekazanie takich danych innemu administratorowi danych. W celu skorzystania z przysługujących Panu/Pani praw lub w razie jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszego powiadomienia informacyjnego lub przetwarzania danych osobowych można skontaktować się korzystając z adresu email: dane.osobowe@Whitedriveproducts.com. W każdej chwili może Pan/Pani wycofać swoją zgodę. W przypadku cofnięcia zgody firma White Drive Motors and Steering zaprzestanie przetwarzania danych osobowych i usunie je, chyba że inne podstawy prawne zezwalają nam na dalsze przetwarzanie i przechowywanie tych danych osobowych lub mamy taki obowiązek w celu zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku dowolnych skarg i zażaleń dotyczących przetwarzania danych osobowych zawsze można skontaktować się, korzystając z adresu e-mail: dane.osobowe@Whitedriveproducts.com. Można również złożyć skargę lub zażalenie do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Miejsce pracy
  • Bielany Wrocławskie pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (24 dni)

Praca alert - powiadomienia

Monter, Bielany Wrocławskie

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach