Nessi Sportswear

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Dołączysz do Nessi Team?

Musisz wiedzieć, że nie wierzymy w przypadki. Nieważne więc, czy przywiodły Cię tutaj długie poszukiwania, intuicja, siła przyciągania czy klik, bo omsknął Ci się palec – skoro czytasz to ogłoszenie, istnieje szansa, że jesteśmy sobie przeznaczeni.

Kim jesteśmy?

Nessi to marka odzieży sportowej segmentu premium. Od 15 lat ubieramy kobiety w pewność siebie, energię i odwagę. Tworzymy odzież sportową do biegania, jogi, trekkingu, fitnessu, ćwiczeń na siłowni i jazdy na rowerze. Naszym wyróżnikiem jest wyrazisty, barwny design, inspirowany pierwotną siłą przyrody i zaprojektowany tak, aby w najcięższych momentach treningu dodawać mocy. Jeśli gdzieś w parku, w klubie fitness czy na szlaku mignie Ci strój tak obłędnie kolorowy, że trudno oderwać od niego wzrok – to najprawdopodobniej będzie nasz wzór.

Chcielibyśmy dotrzeć z naszą sportową elegancją do jak największej rzeszy aktywnych kobiet, dlatego do naszego Teamu szukamy osoby, która zadba o rozwój i szerzenie naszych idei.

Zakres obowiązków

Czym będziesz zajmować się w Nessi?

  • Planowaniem, realizacją i koordynacją działań w social mediach oraz szeroko pojętym digitalu – całą komunikację Nessi tworzymy wewnętrznie, dlatego szukamy osoby, która ma odwagę i zapał, aby razem z nami aktywnie ją kreować;
  • bieżącą obsługą kanałów social media Nessi;
  • opracowywaniem materiałów reklamowych i nadzorowaniem ich realizacji;
  • prowadzeniem działań influencer marketingowych;
  • organizowaniem i koordynowaniem uczestnictwa Nessi w wydarzeniach sportowych i branżowych;
  • współorganizowaniem sesji zdjęciowych i innych akcji marketingowych,
  • analizą i raportowaniem wyników.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • doskonałej znajomości i umiejętności wykorzystania zagadnień z obszaru digital marketingu i social mediów;
  • zainteresowania sportem;
  • znajomości podstawowych narzędzi do tworzenia video i grafik (np. CupCat, Canva);
  • kreatywności, nieszablonowego myślenia, poczucia estetyki;
  • samodzielności i proaktywności, umiejętności planowania swojej pracy, terminowości;
  • znajomość branży sportowej to dodatkowy atut.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (stacjonarnie w Kętach k. Bielsko-Białej), w firmie z ambicjami na nieustanny rozwój i wśród ludzi, którym się chce;
  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • rozwój zawodowy – szkolenia, kursy oraz realny wpływ na strategię i rozwój marki Nessi;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • luźną i przyjacielską atmosferę, brak dress code’u;
  • zniżki na firmowe produkty;
  • możliwość realizacji odważnych pomysłów i realny wpływ na rozwój marki.

Szukamy osoby, która:

  • kocha sport i czerpie z aktywności tak dużą energię, że wszędzie, gdzie się pojawi, wnosi ładunek energetyczny, który mógłby zasilić w prąd sporej wielkości miasto;
  • jest kolorowym ptakiem pasjonującym się modą i nowościami w świecie mody. Ma swój styl i nie boi się co ludzie powiedzą;
  • myśli nieszablonowo, ma głowę pełną pomysłów i potrafi zamienić je w skuteczną strategię – podziela wyznawaną przez nas ideę: PLAN JEST WSZYSTKIM;
  • bezbłędnie obsługuje social media, a najpopularniejszą muzykę wykorzystywaną w reelsach rozpoznaje po pierwszej nutce;
  • nie boi się kamery i potrafi tworzyć treści video;
  • wychodzi z inicjatywą, poszukuje nowych rozwiązań i wszystko, co robi, zawsze chce robić lepiej;
  • potrafi spojrzeć na działania marketingowe z perspektywy biznesowej;
  • zna i rozumie mechanizmy marketingowe i potrafi wykorzystać je w realnych działaniach;
  • śledzi branżowe trendy i po prostu lubi to, co robi.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, a w głowie już układasz pierwsze kreacje, koniecznie prześlij nam swoje CV oraz portfolio z kilkoma przykładowymi realizacjami, z których jesteś najbardziej dumna/dumny.

To jak – do zobaczenia? :)

  • Administratorem danych osobowych jest Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna 32-650 Kęty ul.Sobieskiego 16, NIP: 5492279386. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progres W. Izbicki, N. Sztandera, Ż. Adamus Spółka Jawna 32-650 Kęty ul.Sobieskiego 16, NIP: 5492279386 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kęty pow. oświęcimski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)