AQUA S.A.

Laborant / specjalista ds. analiz mikrobiologicznych

  • Kobiernice, śląskie pow. bielski

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

laborant / specjalista ds. analiz mikrobiologicznych

AQUA Spółka Akcyjna jest przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym działającym na terenie Bielska-Białej i okolicznych gmin.

Obecnie poszukujemy pracownika laboratorium do sekcji mikrobiologicznej w laboratorium badania wody w Kobiernicach

na stanowisko laborant / specjalista ds. mikrobiologicznych

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie badań mikrobiologicznych próbek wody, ścieków i osadów ściekowych
  • przygotowanie podłoży mikrobiologicznych oraz prowadzenie ich sprawdzeń
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • prowadzenie sprawdzeń wyposażenia pomiarowego
  • dokumentowanie prowadzonych badań i sprawdzeń

Wymagania

Jeśli :

  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie biologii lub biotechnologii
  • masz doświadczenie zawodowe w laboratorium mikrobiologicznym
  • znasz standardy jakościowe obowiązujące w pracy w laboratorium
  • dobrze organizujesz pracę własną, cechuje cię sumienność i dokładność

  • chcesz pracować w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym norma: PN-EN ISO/IEC 17025

... to jest to praca dla Ciebie!

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę i niedzielę w miesiącu - wg harmonogramu
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • pakiet socjalny: dopałata do wypoczynku, zajęć sportowych, imprez kulturalnych
  • pracowniczy program emerytalny
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego w laboratorium mikrobiologicznym

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie ofert spełniających powyższe wymagania.

  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY

    1. Administrator danych
    Administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie: ADO) jest „AQUA” S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, dane do kontaktu: ul. 1 Maja 23, Bielsko – Biała, tel. 33 828 02 00, adres e-mail: aqua@aqua.com.pl
    2. Inspektor ochrony danych
    Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych zapewniony jest pod adresem poczty elektronicznej – iod@aqua.com.pl oraz listownie na adres Administratora: ”AQUA’ S.A. ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała.
    3. Cele i podstawy prawne przetwarzania
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    Podstawą prawną przetwarzania danych jest:
    • niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy z ADO w związku z danymi wskazanymi w art. 221 Kodeksu pracy tj. imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie niezbędnym do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikujesz,
    • Twoja zgoda – w odniesieniu do danych wykraczających poza ww. dane, jeśli takie dane przekażesz (np. hobby, wizerunek) w dokumentach aplikacyjnych. Podanie takich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez ADO w celu rekrutacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie,
    • Twoja odrębna zgoda, jeśli taką wyrazisz - w celu przetwarzania danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

    4. Informacja o wymogu podania danych
    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne (jeśli ich nie podasz, nie będzie to miało wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji).

    5. Informacja o dostępie do Twoich danych osobowych
    Dostęp do Twoich danych będą mieli jedynie upoważnieni pracownicy ADO.

    6. Profilowanie
    Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane przez ADO do podejmowania wobec Ciebie decyzji
    w sposób zautomatyzowany (czyli bez udziału człowieka), w tym do profilowania.

    7. Okres przechowywania danych
    Twoje dane będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział.
    W przypadku, kiedy wyraziłeś zgodę na przyszłe rekrutacje, Twoje dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych będziemy przetwarzać przez okres 12 miesięcy licząc od zakończenia rekrutacji lub otrzymania Twoich danych (w przypadku, kiedy nie prowadzimy aktualnie rekrutacji a przesłałeś nam swoje CV). Termin przechowywania może ulec skróceniu, jeśli wycofałeś swoją zgodę.

    8. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
    Przysługuje Ci prawo do:
    – dostępu do Twoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
    – sprostowania danych - jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne,
    – usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przypadkach),
    – przenoszenia Twoich danych osobowych (dotyczy to danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany, na podstawie Twojej zgody),
    – wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    – cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: "AQUA" S.A.  ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470083658 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)