Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.10.2022
Mr. Hamburger S.A.

Kierownik restauracji / Zastępca kierownika

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

Mr HAMBURGER jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek działających w sektorze usług gastronomicznych, w szczególności na terenie województwa śląskiego. Firma działa od ponad 30 lat (pierwszy punkt Mr HAMBURGER powstał w 1990 roku) i była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów.

W związku z rozwojem sieci gastronomicznej szukamy Kierownika restauracji / Zastępcę kierownika.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji
  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów
  • Nadzór nad stanem magazynowym i jakością produktów
  • Planowanie i zapewnianie dostępności produktów do sprzedaży
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji oraz prowadzenie dokumentacji restauracji
  • Dbanie o przestrzeganie standardów i procedur oraz o dobrą komunikację wewnętrzną
  • Szkolenie pracowników

Wymagania

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna – POMOŻEMY CI JĄ WYROBIĆ
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania do działania i budowania pozytywnej atmosfery współpracy
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Extra premie za osiągane wyniki
  • Elastyczne godziny pracy - możesz łączyć pracę ze studiami, obowiązkami rodzinnymi a także z pasją
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe
  • Realny wpływ na tworzenie i rozwój zespołu
  • 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ul. Graniczna 34B/U24 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Administratorem danych osobowych. 3. Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji i zatrudnienie na podstawie przepisów ogólnie obowiązujących w tym Kodeksu Pracy i Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. 4. Dane mogą być udostępniane organom, które mogą żądać danych na podstawie obowiązującego prawa. 5. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. 6. Dane dotyczące rekrutacji będą przechowywane przez okres 2 lat natomiast dane dotyczące zatrudnienia przez okres zgodny z przepisami Kodeksu Pracy 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania. 8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mr. Hamburger S.A. 41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Graniczna 34B/U24, NIP: 5252203219 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Sosnowiec
Opublikowana
Wygasła (4 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.